Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összekavarodtam a tápok...

Összekavarodtam a tápok között, melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Két éves, ivaratalnított, 30 kilós csupaizom shar pei kan kutyáról van szó. Eddig össze-vissza kapott hol Acanát, hol Eukanubát, hol egy kis nyers húst, hol házikoszttal keverve, de most szeretnék beállni egy fajta tápra, csak össze vagyok kicsit kavarodva. Semmire sem allergiás. Brit, Brit Premium, Brit Care, Eukanuba, Josera közt gondolkozom, az Acana hosszútávon nem fér bele a keretembe. :( Mit javasoltok, mit rendeljek neki? Mielőtt írná valaki a nyers etetést, vannak napok amikor nyersen kap de elég érzékeny a gyomra, és a csonttól gyakran van sékrekedés/hasmenés, próbáltuk állatorvos felügyeletével de nem jött be a dolog. Továbbra is lesz nap amikor zöldséget-belsőséget kap, heti egyszer főzök neki sertéscsontot, de a táp lenne az ALAP, és szeretnék végre egyre ráállni. Köszi!
2014. febr. 27. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne főzzél neki sertéscsontot az nem jó.Eucanubát meg joserát felejsd el.Brit a jó táp.
2014. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a brit caretől és a brit prémiumtól is borzasztóan sokat kakilt... bármit is veszel, először kis zsákkal!
2014. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!