Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Régi motorosok kutyák témában,...

Régi motorosok kutyák témában, hogy bírjátok türelemmel?

Figyelt kérdés
én kb. egy hónapig követtem itt figyelemmel az eseményeket, de eléggé besokalltam. nem akarom elhinni, hogy 2-3 naponta megjelenik egy tipikus szaporítós kérdés, vagy a százhúszezredik "milyen kutya a beagle - tapasztalatok érdekelnek" kérdés (amire ha rákeresne az illető a kérdés kiírása előtt, ki is adná a többi 119.999 választ...) satöbbi, satöbbi. A szaporítós kérdéseknél bevallom, az elején még lelkesen, türelemmel magyaráztam, de eléggé megcsömörlöttem mostanra. Tiszta szélmalomharc.
2014. márc. 1. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Részemről több évtizede kezdő csoportokat, embereket próbálok bevezetni a kutyázás szépségeibe. Csak türelem és empátia dolga .
2014. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Néha tartok egy kis szünetet, amikor érzem, hogy mindenkit zsigerből elküldenék melegebb éghajlatra :) Meg már megválogatom, hogy melyik kérdésekbe nyitok bele, a tényleg gyakoriakkal annyira nem szoktam foglalkozni :)
2014. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, szélmalomharc. Én személy szerint nem nagyon bírom már, ezért türelmem sincs már, meg kedvem se válaszolgatni a hasonló kérdésekre. A hülyéknek meg amúgy is hiába magyarázod a dolgokat...
2014. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát jelenleg 2 hete nem jöttem fel,mert már előre féltem.Nekem az a legnagyobb problémám,hogy elvileg segítséget kérni jön ide a paraszt,de ha neki nem tetszik a válasz,akkor mindenki hülye,csak ő a helikopter.


Ha a totál fajtajellegű 90. semmi extra kutyáját akarja szaporítani,akinek egyébként minden baja van,és normálisan elmagyarázzuk neki,hogy miért NEM kellene,akkor se fogadja el.És ő állítja,hogy szereti a kutyáját...Dehogy szereti,a pénzt szereti,amit a kölykökért kapna,vagy egyszerűen kiskutyázni akar és sz.arik a már meglévő 2 millió gazdátlanra.De nyilván baromi sok ész kellene ahhoz,hogy ezt felfogják...


Kérdésre válaszolva,de, baromira unom,néha feleslegesnek érzem,aztán jön pár pozitív visszajelzés és akkor rájövök,hogy ha csak 1 ember nézetei is megváltoznak,akkor már megérte.

2014. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam hosszabb-rövidebb pihenőket tartani. De alapvetően roppant türelmes ember vagyok, szeretem "osztani az észt", szóval nekem nem igazán esik nehezemre ugyanazt 100-szor elmondani. Meg ha visszagondolok, én nagyon is utána jártam a választott fajtámnak anno, de lehet jó lett volna itt is kérdeznem róla. xD

Asszem kb másfél éve járok ide, és eddig csak 1-2 kérdés volt, ami kiakasztott.

Illetve az mindig rossz érzés, mikor többen mondjuk a kérdezőnek, hogy ez így nem jó, és látszik, hogy falra hányt borsó az egész. De azért nincs nagyon sok ilyen kérdés.

2014. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, felvidítalak, nem mindenki menthetetlen.

Én kb 2 éve járok ide, amikor elkezdtem totál 0 tudásom volt. Én is szapis kutyát vettem, mert az eladója a csillagokat is leígérte az égből,és mivel tudatlan voltam, el is hittem mindent neki. A kutya vásárlás után kezdtem el ide járni és akkoriban még terveztem, hogy majd az én kutyámnak is lesz kölyke, mert hogy az milyen jó.

igaz, kérdést nem írtam ki de ahogy nap mint nap olvasgattam, nagyon sok minden ragadt rám.

A kutyám azóta ivartalan és lekopogom de makk egészséges.

Agilityzünk, ha minden igaz tavasszal részt veszünk az első agility versenyünkön, dogdancngezünk, és kifejezetten engedelmes, hamarosan vizsgázni is szeretnék vele.

Kutyás körökben is egyre több pozitív visszajelzést kapok, megkeresnek tanácsokkal, meg mindennel, ami tök jó érzés, és eddig egyszer sem volt gond. Nem osztom az észt, meg semmi ilyen, de amiben tudok segítek másoknak.

Pedig én is totál 0-rólezdtem, és nagyon sok hasznos dolgot olvastam itt.

Úgyhogy nem feltétlen szélmalomharc, mert minimum 1 ember megfogadta a tanácsotokat:)

2014. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
most már utolsó előtti bocsi
2014. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekünk tűnik úgy, hogy szélmalomharc. A kérdezők többsége új, bár többségük hasonló kérdést tesz fel és akinek már válaszoltunk, talán elgondolkozik a dolgon. Talán többen döntöttek az ivartalanítás mellett, többen dobták ki a pelenkát és szoktatták szobatisztaságra a kutyájukat, tanították meg sétálni vagy lemondtak egy olyan fajtáról, amiről semmit nem tudtak azelőtt, csak tetszett nekik a külleme. Sérült kutyát is mentettünk már ezen az oldalon keresztül. Szerintem nem reménytelen, csak mindig jönnek új kérdezők. De minél többen kapnak jó választ, annál többen fogják továbbadni "odakinn, a külvilágban".
2014. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szélmalomharc, az biztos, néha kapok biztató üziket :) Nem feltétlenül a kérdező profitál a válaszainkból, hanem sokszor azok, akik csak olvasgatni járnak fel. Meg hát részemről úgy vagyok vele, hogy ha csak néhány kutyának jobb lesz, mert tépjük a szánkat, akkor megéri.
2014. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Régebben minden kérdésre regényeket írtam válasznak. Aztán beleuntam, manapság pár mondatban elintézem.

Nem értem, a kérdezők miért nem veszik a fáradtságot itt és face-n is, hogy a gyakori problémákra (behívás, szobatisztaság, húz pórázon, tüzelés, stb) rákeres, azért van a KERESŐ...elolvasná a sok kérdésre adott választ és komplett rendszert tudna felállítani a neveléshez. De neeeeeem...én meg hülye leszek leírni naponta 5-ször ugyanazt :) bocsi, de nem...meg aki már 1-2-x éve nem haladt adott probléma megoldása felé, akkor hiába írunk BÁRMIT, mert továbbra SE fogja tudni megoldani. Ilyenkor marad a kutyasuli vagy a házhoz járó oktató, mert írásban nem lehet kutyát nevelni, ha már komoly a baj, mint pl. morogja a családot, napokra szökik és minden kutyát ki akar nyírni...

Mostanság nagyon kevés kérdést nyitok meg, többnyire csak olvasgatok

2014. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!