Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy Hawaii-i harcikutyá...

Vettem egy Hawaii-i harcikutyát! Azt ígérte a tenyésztő, hogy 1-2 hónap és utánam küldi a kutya törzskönyvét! De nem tudom elérni! Lehet átvágott?

Figyelt kérdés

Azt mondta ez egy tavaly bejegyzett amerikai fajta, és ha nem találok róla semmit a googlen, azért van, mert nem cikkezik le egyből! Magyarországon még kell pár hónap mire elfogadja a Magyar Eb nem tudom milyen szervezet, de amint elfogadják, kiállítja a tkt és telefonál nekem!


De nem tudom elérni, nem veszi fel a telefont, meg semmire nem reagál!

Ő egy ismerősöm ismerőse.

70 ezerért vettem a kutyát, kicsit hasonlít az amstaffra, lehet tényleg harcikutya!


De nem találok semmit róla a neten! Pedig ha tavaly jegezték be amerikában, akkor már kéne lenni valami cikknek nem?


Lehet nem is létezik ilyen kutya? És átvágtak?


2014. márc. 3. 18:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%
Jézusom. Ez ugye csak egy rossz vicc?:D
2014. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Nem vicc kérdés! Nem a humor kategóriába írtam!

Teljesen hihetően beszélt a fickó! Nem tünt átverésnek!

és a 70 ezer forintos ár is reálisnak tűnt, hiszen a szaporított kis yokik már 15 ért kaphatók!

Gondoltam, hogy 70 ezerért egy vadonatúj fajta jó ár!

2014. márc. 3. 18:47
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

De őszintén... kicsit sem volt gyanús?

Sajnos le kell vonnod a tanulságot, és tanulópénzként felfognod a hetvenezret. Drága mulatság volt.

A kutyára viszont kérlek, ne haragudj, ne dobd ki, ne bántsd! Ő nem tehet semmiről! Ugyanúgy szeretni fog téged, mint bármilyen fajta kutya. Neki te leszel (vagy) az élete.

2014. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy vadiúj fajta 700000ezerért az olcsó(megérős)kategória.
2014. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Platypus ***** válasza:
100%
Az összes be nem jegyzett fajtakezdeménnyel tele az internet. Még azokkal is, amikből sejthetően nem lesz semmi. A bejegyzés feltétele egy jó nagy egyedszám, ami sok tenyésztő közreműködésével és egy alap népszerűséggel érhető el. Ha magyarul nincs is semmi a neten, angolul lenne, ha létezne ilyen. Az egyetlen hawaii eredetű(és nevű) kutyafajta a Poi, és kihalt miután kiment a divatból a kutyaevés.
2014. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Jobbat kérdezek! A kérdező milyen indittatásbol vásárolt egy olyan """fajtáju""" kutyát,amiről a saját tudása egy kalap sz*rral egyenlő és miből gondolta,hogy több tízezres tételek kiadására a legmegfelelőbb hely lehet egy közterületen csomagtartóbol való vásárlás?
2014. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%
Sok boldogságot kívánok a közepesen méregdrága harcikutyádhoz! ;)
2014. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
remélem tudod, hogy a hawaii harcikutyának a tápjához hozzá kell keverni napi fél ananászt, különben elpusztul vitaminhiányban!
2014. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%
élj nyugodtan a kutyáddal ... hagyd azt a törzskönyvet... gondolom nem akartál vele versenyekre járni.. szinte biztos hogy átvertek...
2014. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%

Van egy staffi keveréked. 70 ezerért.

Amúgy mi a fenét kezdtél volna egy törzskönyvvel?

Én az eladó helyében még alkottam volna egy szép "törzskönyvet" is a kutyához. Akkor te sem jutottál volna ide a kérdéseddel, hanem boldogan büszkélkedtél volna az új fajtáddal :))

2014. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!