Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen kutyafajta? (kép...

Ez milyen kutyafajta? (kép csatolva)

Figyelt kérdés

végignéztem a wikipédián, lexikonokban és egyszerűen nem találom. remélem valami fajtiszta kutya de nagy valószínűséggel csak valami keverék lesz :)


itt a link:

[link]



2014. márc. 12. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy azt, hogy milyen fajtákból lett kikeverve nehéz megállapitani. Azért, mert valószinű, hogy már az anyja-apja is egy keverék volt, tehát a kölyök egy többgenes keverék, ahol már semmit sem tudni biztosra. Szerintem ez a helyzet.
2014. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kéne egy másik kép, amin oldalról áll, mert nem látjuk az arányokat.
2014. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
az arányokat tekintve kb. pont akkora, mint egy tacskó, csak nem olyan hosszú. bolyhos szőrű amint látható, lelógó fülekkel. de ha nagyon kell az azonosításhoz akkor képet is majd rakok fel.
2014. márc. 13. 23:46
 14/17 A kérdező kommentje:

mivel valaki akarta látni oldalról, ezért még csináltam pár képet a pontosabb identifikáció végett :)


[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 1. 02:05
 15/17 anonim ***** válasza:
Palotapincsi vér biztosan van benne.
2014. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
palotapincsi vér sztem kizárt, maximum a szőre, de az is van sokféle kutyának ilyesfajta szőrzete
2014. ápr. 1. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!