Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyári kirándulás kutyával?

Nyári kirándulás kutyával?

Figyelt kérdés

A kérdésem, hogy te hol voltál, vagy hova javasolnál egy nyári kirándulást kutyával? Valamilyen dombosabb, túrázós, várnézős, valami kultúrprogrammal egybekötve, ahova kutyát is beengednek (sajnos kevés helyre). Mit tapasztaltál, szállás... hogy állnak a kutyásokhoz?


Bocs, hogy ebbe a kategóriába, de szeretném mindenhová vinni a kutyát magammal.



2014. márc. 15. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan még nem voltam, de Egerbe készülök nyáron (vagy hamarabb) kutyával. Úgy tudom, hogy ott van a várba is olyan "túra", ahova viheted a kutyát, viszont a környéken elvileg már sehol nem lehet elengedni ugye a törvény miatt (de ez máshol is így van). Kutyás szállás van, én a Cecey panziót néztem ki.


Illetve a Tiszához készülünk még le, Tiszacsegére.


Sajnos csak ennyit tudtam segíteni :)

2014. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a Kékesen és környékén voltunk, 4*-os wellness hotelbe is vihettük a kutyákat, a személyzet nagyon kedvesen fogadta őket. Később átmentünk Szilvásváradra, egy olcsó kis szobát vettünk ki, ott sem volt gond a kutyákkal.
2014. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a szentendrei skanzenbe is be lehet vinni kutyát, az egy elég jó kis program az egész családnak, illetve a Mátrában is több szállodába be lehet vinni, ott nagyon jókat lehet kirándulni, csodálatosan szép
2014. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak kutyát fogadõ szállások.Én kinėzem,hova szeretnék menni és utána nézek szállást,illetve előre lekérdezem,várba stb.lehet e kutyát vinni.Mūzeumokba biztos,hogy nem,de mondjuk kiülős ėttermekbe,kávézókba simán,bár illik megkérdezni,hogy szabad e.
2014. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!