Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 4 kg-os yorki nagyon...

Egy 4 kg-os yorki nagyon nagynak számít mármint yorkiban? (tenyésztés)

Figyelt kérdés
Olvastam egy hirdetést, hogy vki fedeztetést vállal egy 4 kg-os kan kutyával. Állítólag tenyésszemlés meg van vmi hc-je, vagy hch nem tudom vmi kiállítási dolog úgy olvastam. De láttam hogy max 3,1 kg lehet egy yorki. Akkor ez hogy van hogyhogy fedezhet vele? Nekem egy spániel keverékem van e érdekelnek a yorkik csak a méretekkel nem vagyok tisztában. Köszi :)
2014. márc. 17. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

HCH - Hungária Champion

Legalább 4 CAC és abból legalább 2 nemzetközi kiállításon, legalább 3 különböző bírótól.

2014. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
A standard 3,5 kiló így logikusan nem felel meg a standardnek így tenyésztésbe nem fogható.
2014. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Yorkshire terrier (FCI 86) - FCI 3 standard

Méret/súly: Nem haladhatja meg a 3,1 kilogrammot.

Hibák: A felsorolt szempontoktól való minden eltérés hibának tekintendő, melynek értékelését az eltérés mértéke határozza meg.


Amúgy ez úgy lehet, hogy kamuzik az illető. A laikusok meg elhiszik, csak azért mert odaírt "valami kiállítási flancot".

2014. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!