Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy ne térjenek...

Mit csináljak hogy ne térjenek vissza a bolhák?

Figyelt kérdés

Bolhairtó sampon, nyakörv, oké volt minden mostanáig.

Jártunk sétálni, jár ki az udvarra, ezek elkerülhetetlen dolgok, hát vissza is tértek a bolhák.

Rendbe raktam spray-vel a helyét, a lakást, kb mindent, vettem ampullát is amit csepegtetni kellett a nyakába, nem használ.

Már nem tudom mit csináljak, szörnyen vakarózik és rágja magát, és öleb lévén rám is rám másznak.


2014. márc. 19. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Scalibor nyakörv a leghatásosabb.
2014. márc. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja a scalibor pont nem véd a bolhák ellen. Nállunk a foresto vált be, pedig kb ugyan olyan dolgok voltak mint nállad. Már azt hittem megőrülök. De szerencsére most már semmi bolha örület nincs.
2014. márc. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem a foresto egyáltalán nem vált be, csak a scalibor, távol tart kullancsot és bolhát is.
2014. márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lakás "rendbe rakást" hányszor csináltad meg? Minimum 3x kell kb 5-7 naponként. Spotban próbáld meg a Strongoldot.
2014. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindennap megcsináltam amíg el nem fogyott a spray.

életemben nem porszívóztam még ennyit se :D

de inkább, mint a bolhák.


Köszönöm a válaszokat, akkor próbálkozom még!

Az lenne a legjobb ha valahogy bele se másznának, valami olyan csodaszer ami távol tartja őket és hatásos is...

2014. márc. 20. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!