Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pároztatásnál a kant kell...

Pároztatásnál a kant kell nőstényhez vinni, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, a kérdező az a tipikus eset, akit nem fogunk tudni meggyőzni. Nem is tépem a szám, fölösleges. Ha nem hatott meg a link, akkor mondhatunk mi bármit is.

De akkor még egyszer, hátha, bár nem hiszem, hogy lesz eredménye. Azért reménykedem:

[link]

[link]

[link]

Olvass el minden sort figyelmesen és elemezd a mondanivalót.

Ha ez nem használ, akkor semmi. :(

2009. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A kanhoz kell vinni a szukát, mert a szuka jobban védi a területét, és megölheti a kant.
2009. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az én kutyám kan.Ezt szögezzük le, mert emiatt jön a legtöbb mocskolódás.Pont ilyen gondolkodású embereknek nem szabadna kutyákkal foglalkozni, akik tárgyként néznek az állatra, eszköként használják, betanítják, mint a robotot.Nekem ő egy társ, aki igényeli a törődést, szomorú mikor elmegyek munkába, és csak magának akar, odaadó és hálás.Törzskönyvről pedig annyit, hogy az, hogy egyik állatnak nincs törzskönyve még nem jelent semmit.Sok tenyésztő egy idő után rájön, hogy nem éri meg ezzel árulni, mert sokak nem használják ki. Általában az vesz törzskönyves kutyát, aki vadász pl., vagy olyan tevékenységet folytat az állattal, amihez szükséges.Sok a felelőtlen gazdi, akiknek a kutyáik egész nap csavarognak, kóborolnak, innen származik a menhelyi kutyák 90 százaléka.

Úgy sem fogunk ez ügyben dűlőre jutni, kiméljenek a beszólók, és különben sem ez volt a kérdésem.

2009. dec. 18. 09:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne haragudj, de nem hinném, hogy bármelyik eddigi válaszoló robotnak, tárgynak vagy mit tudom én minek tartaná a kutyáját vagy általában a kutyákat. És ráadásul még igazuk is van. A tenyésztés a tenyésztők dolga (én nem vagyok az) és egy IGAZI MEGBÍZHATÓ JÓ TENYÉSZTŐ SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM AD EL KISKUTYÁT TÖRZSKÖNYV (+chip, féreghajtás és oltások) NÉLKÜL!!! Ha kölyköket akarsz a kutyusodtól mindenféle eü. szűrések és tk. nélkül, akkor ne haragudj, de te sem vagy jobb a szaporítóknál! Valóban ilyen ember vagy?
2009. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki azt mondta, hogy a kutya nem ember. Nem azt mondtam, hogy tárgy, hanem azt, hogy nem ember. Nem használom ki, nekem is a társam, bár tudja hol a helye a falkánkban, nem csak magának akar, így néha lehetek a férjemmel is:) és a gyerekünket sem fogja megharapni a nagy egyenjogúságban:) Ő nem szomorú, ha elmegyek otthonról, mert tudja, hogy szívem joga ezt tenni, és visszajövök, mert tudok vigyázni magamra. Ő ezalatt békésen szundikál otthon. Nagyon sokmindenre megtanítottam, mert hiszek benne, hogy a kutynak is szüksége van szellemi mnkára, tanulásra, feladatra. Ezek nem öncélú bohóckodások, ez munka. Ezzel kicsit eltértem a tárgytól, csak azt akarom megmutatni, hogy az én kutyám teljesen elégedett, mindazonáltal kutyaként van kezelve. Ha annyira szíved csücske az eb, akkor tiszteld meg annyival, hogy tanulmányozod a kutyát, mint fajt. Az életmódját, az igényeit. stb. Ahogy elnézem sok meglepetést tartogat neked még a szakirodalom. Mielőtt pároztatnád....
2009. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Plaga ***** válasza:
Nálunk úgy van megoldva, hogy a szomszéd szuka kutyája mindig szabadon van (lusták megkötni a nyomorultak), aztán szétrágta a kerítésünket és odasomfordált a kutyánkhoz (ő már ugye kan és általában meg van kötve), szabályosan megerőszakoltatta magát. Aztán jött a szomszéd perlekedni, hogy juj, kiskutyák lesznek. Hát egye meg :))
2009. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!