Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtának lenne ez...

Milyen kutyafajtának lenne ez így jó?

Figyelt kérdés

Panellakásban élek, napi kb. 2.5 órát tudom mozgatni: pórázas séta, más kutyával bandázás, nagyobb korában vinném bringa mellett. Talán kiállításra is járnánk, de ez még nem biztos.

Menhelyit nem szeretnék, mert van egy menhelyim, és most vittek el tőlem egy ideiglenest.


Elsősorban kistestű, és középtermetű (max. 30 kg) fajták érdekelnének, amelyeknek megfelelő lenne ennyi mozgás.


2014. márc. 28. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Menhely, szerintem. Ha ragaszkodsz a kiállításhoz, akkor shar pei, de csak azért mert nekem sharpim van, és nagyon szívemhez nőtt a fajta. De nem írtad első kutya lenne-e, egyedül élsz, szőrhosszúság, típus, stb...
2014. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Menhelyit nem szeretnék, mert van egy menhelyim, és most vittek el tőlem egy ideiglenest."
2014. márc. 28. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Cavalier King
2014. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a totális lepontozást, mintha a sharp nem egy közepes, max. 30 kilós, akár panelban ellevős, alkalmazkodó kutya lenne, amelyiknek elég 2,5 óra mozgás. Első voltam.
2014. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lepontoztak, mert megírta a kérdező, hogy nem szeretne menhelyik. Erre az 1. szavad, hogy menhelyi!

Én a spánielt, beagle-t tudom ajánlani, agarat esetleg.

2014. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, amit leírták feltételek, azoknak több száz fajtájú kutya megfelelne. Mi most honnan tudjuk, hogy neked melyik tetszene külsőre és belsőre? Nem ismerünk, nem tudjuk hogy mi tetszik egy kutyában és mi nem (jó persze, okos, szép, hűséges, de pl kinek mit jelent a "szép"?)


A legésszerűbb az lenne, ha elmennél egy kiállításra és amelyik fajtába "beleszeretsz", azt választanád.

2014. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cavalier king charles spániel? A feltételeidnek majdnem minden kis vagy középméretű kutya megfelel.
2014. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem pórázos séta lenne, akkor azt mondanám, hogy szinte bármi (kivéve az extrém esetek pl. afrikai oroszlánkutya, border bár talán még annak is), így hogy csak póráz, én valami közepes mozgásigényűt mondanék. Vagy keressetek egy futtatót, vagy valahol egy helyet, ahol el lehet engedni. Agár, uszkár, cocker spániel még belefér.
2014. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!