Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan egér és patkányi...

Létezik olyan egér és patkányirtó szer ami nem veszélyes a kutyámra?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy mit láttam!? Nagy testű egeret vagy patkányt?:( Kellene valami méreg de nem szeretném,hogy a kutyánknak baja legyen. Milyen szert tanácsoltok?
2009. dec. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyád van ? Csak azért kérdem, mert némelyik képes az egyeret/patkányt kiírtani. Második megoldás amit tudok javasolni egy macska ( csak ha a kutya kijön vele).
2009. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ragacs, hagyományos egércsapda, ha patkány, akkor patkánycsapda. tedd olyan helyre, ahol a kutya nem férhet hozzá. semmi olyan méreg nincs ami ne lenne veszélyes a kutyusra.
2009. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták a boltban, hogy a patkányméreg testsúlyhoz mérten halálos. Egy patkány megdöglik tőle, egy kutya vagy macska meg nem.


A patkényfogótól jobban féltem a kutyámat, mert akkora erővel tud lecsapni, hogy egy felnőtt férfi ujját képes eltörni. Mit tenne akkor egy kutya orrával? (Főleg, miután láttam, milyen szörnyű módon csonkítottak meg pár hete egy kutyát.)

2009. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagy volt, akkor patkányt láttál. Nem nagyon vannak manapság génmanipulált egerek, az mindig kicsi.Ha már deguméretű volt, az már patesz.

Nálunk is ez van, vettünk házat, de szanaszét van rágva, tele van járatokkal. :(

Egyelőre méreg, de ha pl. beledöglik a falba, lesz mit szagolni.

Sztem - ha már nem lesz pici a babánk, veszek vadászgörényt, az majd kiszedi a szenyókat.

2009. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én úgy tudom a jelenleg forgalomban lévő szerek nagy mennyiségben sem halálosak kutyára, macskára. Állatorvos tanácsát kérd ki.
2011. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!