Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák le tudják győzni a...

A kutyák le tudják győzni a macskákat?

Figyelt kérdés
Ha igen, utána el is szokták fogyasztani a cicákat?
2014. márc. 30. 19:17
 1/7 anonim válasza:
Attól függ. Lehet h egy macska jóval nagyobb a kutyánál(mint nálunk) szóval egyértelmű h a macska nyer. De lehet h egy kutya nagyobb a macskánál, de a macska gyorsabb. Vagy lehet h a kutya nagyobb is és gyorsabb is, akkor megfogja. De megenni nem hiszem h megeszik a macskákat, max. ha nagyon alultáplált.
2014. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A mi kutyánk (husky) szép, ápolt, jó kondiban levő kutyus. Rendesen kap ételt, nem éhezik. Még is, ha macska téved a kertbe, akkor, miután elkapja, volt már, nem is egyszer, hogy megette a nagy részét, mire észre vettem, hogy elkapott valamit. Ügyes ragadozó. :)
2014. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyém csak megrokkantja és otthagyja (NJ)
2014. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyság meg a gyorsaság semmit nem jelent. A legtöbb kutya ha szembetalálkozik egy macskával, ami nem fut el előle, esetleg az orrára is kap egyet, megszeppen és max. messziről ugatja. Megenni nem szokták, csak elkapni, aztán ha már nem mozog, nem érdekes.
2014. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám (husky) volt, hogy egy ideig magának vadászgatott, mikor még nem fogadtam be, ha jól sejtem, macskák is szerepeltek az 'étlapján'. Egyszer mikor még viszonylag rosszul nevelt volt, anyuéknál is meg akarta kóstolni az egyik kiscicát, de szerencsére időben észrevettük, nem esett a macskának baja. A másik kutyám csak kergetni szereti a macskákat, nem hinném, hogy megenné, ha csak nem éhezne nagyon.
2014. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos már sokszor találkoztam macskatetemmel a kertben, a kutyáim elkapták az ide kóborló macskákat.:( De megenni nem ették meg őket.
2014. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk egyik sem eszi meg. Egyrészt semmit nem ehetnek fel csak úgy, másrészt nekem is van cicám (mondjuk nem jár ki) A NJ nem szereti a cicákat, semmit nem tűr meg, ami birtokot háborít ezért elkergeti őket (támadás esetén mondjuk szerintem pórul járnának a cicák).

A dobi meg imádja őket, amit a cicák általában (többek között az enyém) nem feltétlen kultiválnak ezért begyűjtött néhány pofont.

2014. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!