Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Nagyon sürgős! Mi...

S. O. S Nagyon sürgős! Mi baja lehet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
3 éves bolognese kutyám már 2 napja folyamatosan nyüszög. Eszik rendesen,már egy csomószor pisilt,nem sántít és vize is van.Nem kedvetlen sőt fel van pörögve de amikor rájön elkezd nyüszögni. Teljesen kétségbe vagyok esve mi baja lehet??
2014. márc. 30. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz
2014. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Az én kutyám akkor csinálja ezt, ha tüzel, de már előtte is.

Ha kan, akkor nincs ötletem. Azért nem árt ha orvos megnézi.

2014. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha szuka,akkor állvemhesség első jele is lehet.

Pakoljátok el a játékait és most egy darabig ne babusgassátok,többet mozogjon mint eddig.

Illetve az ivartalanítást tudom ajánlani.


De akár unalmában is csinálhatja a nyöszögést mint pótcselekvést ilyen esetben is több mozgás kell.


Viszont ha nem múlik el 2-3 hét alatt a nyöszögés,akkor el kell vinni orvoshoz.



Ha kan akkor is lehet pót cselekvés a nyöszögés,több mozgás.Viszont ha nem oldja meg a dolgot akkor orvoshoz kell vinni.

2014. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én felelőtlenségnek tartanám azt mondani,hogy 2-3 hetet várjon az orvossal.

Találgatni lehet,milyen okból nyüszög,de még jobb elvinni mielőbb orvoshoz.Lehet olyan probléma,ami miatt sürgős ellátás kell neki.

2014. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha szuka és tüzelni fog vagy tüzelés környékén van akkor nagy valószínűséggel állvemhesség.

Mi ezzel voltunk orvosnál és ő mondta,hogy miket tegyünk.


Azért mondtam,hogy várjon 2-3 hetet és ha betartja amiket írtam elfog múlni az állvemhessége,a nyöszögés csak úgy a kezdeti jele ennek.


Persze csak ha szukáról van szó.


Kannál érdemes lenne orvoshoz fordulni.

2014. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha elkezd nyüszögni, és nem figyelsz oda rá, egy idő után abbahagyja? Te hogy szoktál reagálni, mikor elkezdi? Milyen szituációkban: otthon, séta közben, játszásidőben?
2014. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fáj a hasa,ez görcsönként szokott gyorsan jönni és menni. Ha tényleg ez a baj akkor nézd meg a nemi szerve fölött a hasát. Kicsit finoman nyomogasd meg neki ,és ha érzed hogy kemény és bevan neki feszülve akkor bizony ez a baja. Az én kutyim havanese"(háványéz) és rokona a bolognese kutyáknak. Neki is sokszor fáj a hasa. Nem olyan súlyos. Adj neki Danone aktivia natúr kefírt,a lényeg hogy natúr legyen és hogy tartalmazzon élő flórát!! Ebből egy kiskanálnyival adj neki,jót fog tenni,ha ez a baja. Segíteni fog,másnapra regenerálja a szervezetét,nekünk is ez segített! ;)
2014. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként egy kan kutyusról van szó csak elfelejtettem oda írni.
2014. márc. 31. 15:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Gondoltam hogy kan,mert nekünk is így kezdődőtt,amúgy jobban van már a kutyus?
2014. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincs ugyan azt csinálja... Neked is ez volt? És mi lett?
2014. ápr. 1. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!