Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával és gyerekkel Horvátor...

Kutyával és gyerekkel Horvátországban? Ugye van ilyen hely?

Figyelt kérdés

Középtermetű a kutyám és lassan 2 éves a lányom.

Tengerpartra szeretnénk menni és elég sok a kritérium.


-Medulint vagy környékét néztem ki, mert szép a partja és lassan mélyül.

-félpanzió legyen

-500 méteren belüli HOMOKOS, vagy APRÓ kavicsos tengerpart, és semmiképpen nem sziklás, betonos, vagy lépcsős!

-viszonylag olcsó

-modern és baba barát.


Tudom, hogy sokat kérünk, de nem hiszem el, hogy nincs ilyen. :( eddig nem igazán találtam


És még egy hülye kérdés.

Csak 3 éve van jogsink és nem lelkesedünk a szerpentinek, szűk utak, szakadék melletti vezetés iránt, szóval kell számítani ilyenre, vagy kényelmes, könnyű út vezet oda?


Bármi hasznos jut eszetekbe, szívesen olvasom és megy a zöld kéz. :)


Köszi!



2014. márc. 31. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy elkötelezve Horvátország iránt? Ha Olaszország is szóba jöhet, akkor én Bibionét ajánlom, több szempontból is. Nagyon egyszerű eljutni oda, autóval 7 óra az út Szlovénián keresztül. Külön a kutyáknak van kialakítva egy strandrész, az egész város gyerek-, és kutyabarát. A tengerpart homokos, a lányod nagyszerűen érezné magát. Lehet válogatni, hogy apartmanban szeretnétek lenni, vagy félpanzióval szállodában, aparthotelben.


Mi kutyával még nem voltunk, viszont a kislányunkkal már 5x, nyáron lesz 4 éves, addigra már 6x voltunk Bibiben.


Nincsen sziklás, szerpentines rész.


Csak ajánlani tudom!


Mi itt szoktunk foglalni, így nem kell magyar közvetítőn keresztül foglalnod: etgroup.info , van magyar menü is. Tudsz keresni külön a városrészek szerint, a térképen is nézelődhetsz, de ha emailt írsz az ügynökségnek, ők szívesen ajánlanak is a megadott kritériumok alapján nektek.


[link]


[link]


[link]


Természetesen az egész városkában sétáltathatod a kutyátokat, végig a tengerparti sétányon, rengeteg kutya szokott lenni, és abszolút kutyabarát az egész hely.

2014. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod, megnézem.

Nem vagyok feltétlen Horvátország elkötelezett, bár közelebb van és állítólag több a magyar.

Még meglátjuk. :)

Megnézem a lehetőségeket. :)

2014. márc. 31. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Horvátba, ha nem autópályán mentek sok a kanyargós út. De még az hagyján, ahogy vezetnek félelmetes.
2014. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De van autópálya is, úgy tudom...

Mennyire keskenyek az utak? :)

2014. ápr. 10. 09:06
 5/5 anonim válasza:

Van autópálya, nagyon jó minőségű, sok tiszta, igényes benzinkúttal, amik mellett mindehol, van játszótér is. Ezen menjetek, de ha találtok vasárnapi váltást, akkor az sokkal jobb, mint a szombat. Szom. olyan, mint Magyarországon vas. du. M7. A főútvonalak is normális európai utak. Rengeteg kamion megy, szóval normális út kell, hogy legyen. Persze ezért kicsit zsúfolt is, de lehet ott is vezetni.

Isztriát csak kicsit ismerem utak szempontjából, mert az utóbbi években sok új utat építettek, így lehet, hogy igazából minden hely elérhető ott könnyen.

Kicsit tényleg sok feltételt adtál meg, plusz ha aug.1-8-ig akartok utazni, akkor esélytelen, hogy olcsó legyen, mert akkor még a Balaton is drága, vagy a saját városod szálláshelyei is főszezont számolnak.

Zadarba nagyon könnyű levezetni, de a tengerpart inkább betonos. Biograd jó, Vodice szintén. Sibeniken túl és Zadar fölött kezdődnek a szerpentines utak. Még Pag sziget is jó és oda is könnyű levezetni.

2014. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!