Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a boxeremnek?

Mi baja lehet a boxeremnek?

Figyelt kérdés
Boxerem hétfő óta nem tudja kinyitni a száját, rágni is alig tud. Ha kívülről megtapogatjuk a pofáját, az nem okoz neki fájdalmat, viszont kinyitni már nem tudja a száját. Holnap már állatorost hívunk hozzá, csak érdekelne, hogy másoknak volt-e már ilyennel tapasztalata?
2014. ápr. 3. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ez súlyos probléma, akármi is van a hátterében. Én a helyetekben elgondolkoznék,hogy egy komolyabban felszerelt rendelőbe elvigyem, és kivizsgáltassam a kutyát. Az állatorvos, aki kimegy, semmilyen vizsgálatot nem tud elvégezni, max ránéz, megtapogatja, és ad neki egy szteroid injekciót, antibiotikumot, és vitamint. És ez talán segít, talán nem. Ha nem, akkor csak időt veszítettetek.


Amúgy az okok közt szerepelhet polymyositis, tetanus, csontelfajulás, idegentest..és a többi.

2014. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet szájzára is szerencsétlennek, és akkor egy izomlazító elég lenne...miért hagytad így hétfő óta? szegény:S
2014. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem voltam itthon, és erre értem haza tegnap este. :(
2014. ápr. 4. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!