Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ennek valami módja?

Létezik ennek valami módja?

Figyelt kérdés
Van olyan kötél vagy valami, amivel a kutyát úgy lehet kikötni pl. egy üzlet elé, hogy ne lehessen elrabolni? Vagy valami olyan trükk, amivel meg lehet oldani?
2014. ápr. 10. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Még ha létezik is, akkor is jogszabályellenes.
2014. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla és ha lenne, akkor se hagynám ott a kutyámat a bolt előtt. Nálam a bevásárlás és a kutyasétáltatás két külön dolog. Bár az én egyik kutyámat aligha tudnák ellopni, nemigen hagyná magát :D
2014. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rávarrod a pórázt egy biciklihez való zárra és azzal zárod le - más ötletem nincs. :)


Én ugyan kinn szoktam hagyni a kutyát, de csupán néhány percre és lehetőleg úgy, hogy addig is a fél szememet rajta tudjam tartani.

2014. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Simán kifektetem. Azzal, hogy fekszik még saját magát őrzi is.
2014. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a póráz ! a kutya meg vár. vigyáz a bicajra, a babakocsiban fekvő gazdira, a táskámra, bármire.

persze ehhez megfelelő kutya is kell.

ha a te kutyád pici, kedves és aranyos mindenkivel,és könnyű ellopni, na akkor jöhetnek a riasztós pórázok :)

már sok féle van , olvastam már távirányítósról is :)

2014. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Természetesen én sem órákra akarom kint hagyni.

Köszönöm annak, aki hasznos tanácsot adott/praktikát javasolt! Még jöhetnek ötletek! :-)

2014. ápr. 11. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!