Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vakvezető kutya bemehet kórházba?

Vakvezető kutya bemehet kórházba?

Figyelt kérdés

Mert a minap pl. láttam a Tescoban egyet a gazdájával és onnét jutott eszembe.


Tud erről valaki valami pontosabbat? Mert sztem azért kórházban még egy élelmiszerüzletnél is szigorúbb higiéniai szabályok vannak. Pl. sztem egy kórterembe biztosan nem engednék be, de nem tudom.



2014. ápr. 14. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bemehet. Egy vakvezető kutya egyrészt fegyelmezett, másrészt 100%, hogy teljesen egészséges.
2014. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 viky27 ***** válasza:
100%
Azt olvastam a neten hogy belehet vinni
2014. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Vakvezető (és egyéb segítő) kutya mindenhova bemehet, ahova a gazdája is bemehet.
2014. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a segítő kutyák mindenhová bemehetnek !! ez állampolgári alapjog .

vakvezető, hallássérült segítő ( hangjelző ), roham jelző ( pl: epilepszia ), mozgássérült segítő ,

nekik szabadjegyük van :)


és pl kanadában vannak még a : autisták és más idegi betegségben szenvedők segítésére a nagytestű nyugodt kutyákból ( fontos a nagy testméret )álló segítő kutyák , görcsroham vagy tombolási vágy esetén a beteg a nagytestű kutyán fekve annak szívverése nyugtatja le ! de ez még kísérleti fázisban van .

2014. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt : M.ország pár korházába még a terápiás kutyákat is beengedik ,persze szigorúan dolgozni ! nem látógatóba :)
2014. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A vakvezető és egyéb segítő kutyáknak elég szigorú higiéniai szűréseik vannak. Pont amiatt hogy ilyen helyekre, mint élelmiszerbolt vagy kórház ők is bemehessenek a gazdival.

Azt kell mondjam, tisztábbak mint sok ember...

2014. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!