Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Poseidon vagy a Blessed...

A Poseidon vagy a Blessed Borders kennel a jobb?

Figyelt kérdés

Agilityre szeretnék egy border colliet és nem tudok választani a két kennel közül.

Szerintetek melyik a jobb?

Honnan kerülnek ki jobb kutyák sportra?

Mindkettő jó idegrendszerű és egészséges kutyákat tenyészt?


2014. ápr. 17. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélj mind a két tenyésztővel, majd azután dönts.
2014. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Párosítás függő.
2014. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is párosítás alapján döntenék.
2014. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A mostani párosítás, melyik kennelnél a jobb?
2014. máj. 12. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Nina x ET párosításból biztos menősebb, nehezebben kézbentartható kutyák lesznek, a Tia x Darwin kölykök meg puhábbak lesznek. A Nina előző alma nekem nagyon heterogén volt...nem tudom h ETvel mit hoz. ET mindenesetre egy nagyon jóvonalú kan és rettentő tehetséges. Tia ugye félig show vonal, nem minden kölyke tetszik. Darwin tesója nagyon jómozgású kutya, az első almából ígéretesek de érzékenyek a kölykök. Döntsd el neked melyik jön be, Te milyen jellem van és mennyire tudsz agilityzni, és mennyit vagy hajlandó áldozni h fejlődj benne.
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. máj. 13. 16:02
 7/9 A kérdező kommentje:

Már agilityztem pár évet verseny szinten és most szeretnék egy tényleg nagyon jó agilitys kutyát ezért választottam a border colliet.

Nagyon sok időt és energiát szeretnék a kutyára szánni, úgyhogy lehet nehezebben kezelhető és pörgősebb fajta is.

Akkor gondolom a mostani párosítás közül inkább a Blessed Borders kennelé a jobb. Igaz?

2014. máj. 13. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet mondani olyat ezek közül h melyik jobb - amelyik típus neked jobban illik hozzád.

Milyen kutyával és kinél agilityzel?

2014. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jah és nem attól lesz jó egy kutya a pályán h pörgősebb - ezt csak a kezdők hiszik, majd rájönnek, h nem ezen múlik de azalatt vagy elcsesznek egy kutyát vagy félig beletörik a bicskájuk (a kevésbé tehetségesebbeknek teljesen).

Gondold át h milyen jellem vagy, beszélgess olyanokkal, akiknek ilyen és olyan kutyájuk is van.

Ha mesélsz magadról vagy küldesz videót, abban tudok segíteni h én a helyedben melyikből hoznék. Rossz egyik kutya sem lesz.

2014. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!