Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek benyújthatok...

Szerintetek benyújthatok kérvényt kutyafuttatóra a városomban?

Figyelt kérdés
Meg is tervezem a kivitelt, a helyszínt és szabályokat is megnéztem, hogy milyen egy átlag kutyafuttató. Szerintetek van rá esély, hogy csináljanak egyet?
2014. ápr. 25. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. semmi esély sincs rá.
2014. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérvényezni lehet! Esélyt legfeljebb akkor látok rá, ha adod hozzá a területet és a pénzt is.
2014. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Terület lenne, de ha én nyitom meg akkor biztos, hogy nem lesz ingyenes, mert csak úgy az emberek miatt akik beviszik az agresszív neveletlen kutyájukat póráz nélkül és az ürüléket is ott hagyják én nem fogok utánuk dolgozni. Minimális belépő lenne egy kapuval hogyha én csinálnám.
2014. ápr. 25. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
hol lesz?? :D mert ha bp akkor én leszek az első
2014. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős kutyafutató Mo-on?! LOL :DDD
2014. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha anyagiakat és placcot nem adod hozzá, akkor az esély körülbelül a 0-val egyenértékű, elmondják majd a kötelező sorokat, hogy persze foglalkoznak vele, aztán hirtelen meg is feledkeznek róla.

Ha meg fizetőssé akarod tenni... Oké, nem lesznek annyian, de könnyen lehet, hogy akkor is lesz olyan aki otthagyja a dolgokat, és szedheted össze, ha csak nem veszel rá fel valakit, de ugye innentől bonyolodik a dolog, mert már meg is kell fizetni = még növekedne a belépti dij.

2014. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fizetősbe én csak akkor mennék ha pl lennének benne akadályok,esetleg vmi víz csap,hogy lehessen a kutyának vizet adni. Kaksi zacsi +kuka.


Nem azért de egy sima elkerített részre én nem fizetnék,inkább mennék pár száz méterrel odébb az ingyenesbe,vagy csak szabályt szegve mennék a parkba :D


Annyi adó van itt meg mindenre fizetni kell,hogy az emberek tuti nem fognak azért fizetni,hogy elengedjék a kutyájukat. Vagy sétálnak többet egy másikhoz vagy szabályt szegve engedik el vhol a kutyájukat.Persze ilyen 100-200 ft oké.De ettől többért hát max akkor ha tényleg az egyetlen futi ahol szabadon lehet a kutya és mondjuk a többi messze van.

2014. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is max 200 Ft-re gondoltam, lenne agility pálya és egyéb felszerelések is, és gondozva lenne.
2014. ápr. 27. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:
az mondjuk úgy jó :) utolsó voltam.
2014. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!