Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet beteg a kutyám? (többi...

Kaotikuss kérdése:

Lehet beteg a kutyám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma vittem a kutyámaz sétálni és a mezön elengedtem had fusa ki magát és egyszer látom ,hogy a kutyám egy nagyonbüdös dögel rohangál és megis evet belöle egy kicsit a beléböl.Lehet etöl valami baja s ha igen ,mikor jelentkeznek a tünetek?

2014. ápr. 26. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
;)
2014. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Mit szerettél volna mondani? 77SENKI
2014. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tudod, idejössz erre az oldalra kamu névvel (legalábbis nagyon remélem), osztod az eszetlen tanácsot, amiről fogalmad sincs, mit is írtál le igazán. Majd azt híreszteled, hogy gyógyszerész vagy (másik kérdésnél). Később pedig egy pénzügy számvitelt tanuló főiskolás lányt senkizel le. :)

A 21%-os válaszaiddal inkább menj és tanulj, főképp helyesírást. :)

2014. ápr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet belőle baj. Nem tudhatod, nem volt-e beteg az a dög, amivel szaladgált. Ha hány, hasmenése lesz stb vidd orvoshoz.
2014. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát pár nap alatt kiderül,hogy lesz e baja.Ha megy a hasa meg hány akkor dokihoz érdemes lenne elvinni.De akár fel is hívhatod most,hogy ez meg ez történt. Szerintem ő is max annyit mond,hogy várni kell és ha van vmi tünet akkor be kell vinned.
2014. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 rossetti válasza:
feltétlenül féregtelenitsed most a kutyàt, mert akkor a belsö élösködök elpusztulnak. Milbemax tabl.
2014. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!