Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vonaton kell szállítanom egy...

Vonaton kell szállítanom egy 5hetes kiskutyát nem kapott még oltást csak féreg hajtva volt szóval még nincsen kis könyve. Így milyen feltételekkel tudom vonaton szállítani? Meg a szájkosarat olvastam mindenhol de egy 5hetes kutyára is kötelező?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ölbe veszed és viszed! A jegypénztárnál megkérdezed, kell-e neki bármilyen jegyet venned.
2014. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Első kérdés minden kötekedés nélkül: Miért van nálad a kutyus?

Menjetek el beoltani de ilyen idős kutyát TILOS elvinni steril környezetből. Egyébként kell neki egy jól rongyokkal kibélelt meleg szállító doboz. Nem kell egy 5 hetes kutyára.

2014. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

5 hetes?????? :O


8 hetes koráig az anyja mellett kellene még lennie!!!!

6 hetesen kell az első oltást megkapnia.


Tedd bele egy hordozóban vagy dobozba.


Múltkor a héven láttam,hogy egy dobozban volt egy yorki kölyök.De csak akkor rakták bele amikor jött a kalauz.Amúgy ölben volt.

2014. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neki sajnos már nincs anyukája, ezért akarom minél hamarabb hazavinni.
2014. ápr. 28. 16:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 28. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom hány órás lesz az út nektek, de vigyél neki vízet és egy kis tálat, hogy tudjon ínni ha szomjas lenne. S a főldre ne nagyon pakold le, nehogy összeszedjen vmi fertőzést. Csak a dobozában, és az öledben legyen!

Jó útat nektek!:)

2014. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Másfél-két órás út lesz. Köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 28. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy csinálj szőlőcukros oldatot is. Vigyél magaddal fecskendőt, mert ő tálból biztos, hogy nem fog inni. Ideges lesz, nyugtalan, izgathatják a zajok, az ismeretlen környezet és az emberek. Ennyi idős kiskutya minderre nincsen még felkészülve. Szóval, ha mondjuk leesik a cukra, akkor adj egy keveset a szőlőcukros vízből. Ha tálból nem fogadja el a vizet, és úgy látod, esedékes volna már innia, akkor egy minimális mennyiséget tudsz a szájába adagolva, lassan, az ő ütemének megfelelően adni. Szállítóbox, nagyon alaposan kibélelve!
2014. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 29. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!