Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó kutyás szabadidős...

Tudtok jó kutyás szabadidős helyeket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, ahol lehet esetleg kutyákkal fürödni, vagy nagy szép terület van a kutyák és emberek számára. Leginkább a budapest és körzetében levő helységek érdekelnének...:)

2014. máj. 2. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Gellért hegy, tabán, ami hozzánk közel van. Sok kutyás van, normálisak, és akik nem kutyával vannak, ők is pozitívan reagálnak az ebekre, többnyire.

Csak itt nem lehet fürödni sajnos.

2014. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Fürdésre alkalmas helyeket nemtok,viszont szerintem a Kiss-svábhegy nagyon jó hely,mivel az össz. kutya tündéri,eddig mindenkit befogadtak.

A gazdi teljesen értelmesek:) és a kutyátlanok is imádják a kutyákat.Ha egyébként vízkedvelő kutyád van(nekem labladorom,aki imádja a vizet),akkor pont megfelelő neki egy flaska nem magasról ráöntött,langyos víz.

2014. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!