Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ilyen albérletet?

Tudtok ilyen albérletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom,hogy nagyon nagyon nem egyszerű a kérdésem, és sajnos sok lehetőséget én se látok arra,hogy találok ilyen albérletet, de azért megkérdezem, meg megyek addig utána,amíg valami elfogadhatót nem találok.

Pesten,vagy pest környékén keresnék olyan vagy családi házat,vagy első emeleti lakást,ahova vihetek magammal 2 kutyát,és az ára se csillagászati.

Szóval azért jó lenne,ha az 50.000 megállítaná, de ha kevesebb lenne, hát az maga lenne a mennyország.

Az egyik kutyám képzett, engedelmes,egy igazi tünemény, a másik meg egy nagyon öreg,nagyon nyugodt kutya.

A baj az,hogy mind a ketten nagy testűek, és ez általában hátrányt jelent még a kutyákon belül is.

A házban/ lakásban való élet egyáltalán nem gond,mert mind a ketten jól neveltek, szobatiszták.

A ház/lakás állapota igazság szerint annyiból érdekel,hogy azért ne csótány tanya legyen, de nem is kell luxuskivitelű palotának lennie, az se baj,ha nem bútorozott,mert bútoraim vannak.

Az egyedüli ami fontos,az az,hogy a kutyáim velem maradjanak, és az öreg kutyám is nyugodtan élhesse le azt,ami még van neki.



2014. máj. 6. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Pesten egy egyszobás lakást jó, ha ki tudsz venni 50 ezerért, nemhogy házat, házrészt. Az alberlet.hu-n nézz körül, asszem lehet szűrni olyan lakásokra, ahová beengedik az állatokat.
2014. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
Fogsz kapni. Amilyen szarban vannak az emberek egy középkategóriás kis házat tudsz bérelni 30-40 ezerért+ rezsi. Nem én vagyok az egyetlen aki kiadta olcsón, a szomszédba meg 25 ezerért bérel egy kis csaj a puli keverékével egy önálló pici házat.
2014. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

hát,nagyon ráfogok menni, mert nem örömömben kell költöznöm...:/

albérlő társam meg lehet,hogy lesz, ez még nem biztos,de jó lenne,ha összejönne a dolog,mert akkor feleződnének a költségek.

2014. máj. 6. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl. kertes házrészt bérelek kutyával meg egy macsekkal. (Egy nagy telken van két kb. 40 nm-es önálló lakás) Az én kutyám is nagytestű. A másik lakásból augusztusban költözik a bérlő, akkortól üres lesz. Viszont normális körülmények vannak, tehát nincs olyan, hogy bent alszik a kutya fent az ágyon, stb.

Az 50-et nem tudom, hogy mindennel együtt gondoltad-e, mert annál kicsit több, főleg télen cakk-pakk.

2014. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!