Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Labrador Retriever bírja a...

A Labrador Retriever bírja a téli hideget?

Figyelt kérdés

Ha kint tartanám akkor nem lenne semmi baja? pl. télen?

Szerintem ezek a telek már nem annyira hidegek.


2009. dec. 26. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házacska, semmi baja nem lesz.
2009. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Simán, főleg, hogy régen a halászok arra használták, hogy a vízben összeszedje a hálót, és ugye a víz nem mindig meleg.

Vastag budája van, biztosan nem fog fázni. :)

2009. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizikailag birja, lelkileg a kizártságot (mármint a "falkájától" elkülönitést) nagyon rosszul viseli. Nagyon igényli az ember közelségét, szerintem ha mindenképp kint kell lennie akkor válasz másik fajtát.
2009. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bírja. nekem labrador keverék kutyám van, és mit például most is esik az eső és kint szaladgál a határban. van háza is de nem használja. nemrég zártam be a lovakhoz. tehát bírják. de nálunk bírniuk kellett kezdettől fogva
2009. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon jól bírja a telet, a 2. válaszolónál a pont. :) A fajta neve a labrador félszigethez köti, ahol valóban, pár fokos tengervízben segítették a halászok munkáját. A hideggel szemben nagyon ellenállóak. A nyarat már kevésbé bírják, sokat kell pancsolni velük, hűteni, vagy legalább a fejüket nedvesíteni. Miénket enyhén le is szoktuk 'slagolni', imádja a vizet, nagyon élvezi. :))
2011. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!