Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sizasztok! Junior táp jó...

Sizasztok! Junior táp jó lehet 5 éves magyar vizslának? Magasabb a fehérjetartalma. Ja és ehhez képest olcsóbb mint a felnőtt táp!

Figyelt kérdés

Eddig lidls táppal etettük, 2000 forint körül van 10 kg, ezt meg is ette egy hónap alatt, de valahogy alultáplált maradt.


néztük, 4% a hústartalma, a többi gabona.

Máshol néztünk pedigree junior tápot annak 14% a fehérjetartalma, durván 3x annyi. és 4500 forint lenne egy hónapra, kisebb szemek, de az árban ugyanitt (500 ft/kg) ha jól számolom jobb minőségű tápot kap így mintha a felnőtt tápot venném meg. (jobb minőségű alatt értsd azt, hogy több a valódi hús benne)


Vagy ebben az árkategóruában (olyan 5000 körül) 10 kg kutyatápra számolva mi lehet a legjobb választás? Esetleg keverjük a legolcsóbbat valami ultra jó minőségűvel, vagy adjunk neki hozzá fagyasztott valami kutyahúst, vagy olcsó főtt húst, vagy akármit?


A barátnőm kutyája, eddig mindig a legolcsóbb tápot kapta + kajamaradékot, az én döntésem volt, hogy váltsunk jobbra amikor megláttam a 4% hústartalmat.... (a fressnapsosban sincs több a legolcsóbban) így jobban hasznosul a kevés kaja a kutyában.


Ilyen kutyabolondok ne írjanak akik séfpecsenyét adnak a díjnyertes kutyáiknak. Mi nem az a kategória vagyunk, de keresem a megfizethető minőséget. (ár-minőségben a legjobb arányt)


futni is eljárunk majd vele.


2014. máj. 7. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül valamelyik nem férne még bele?

Kicsivel több az ár, de jóval több a hasznositható összetevő benne és kevesebbet kell belőle adni, és aztán végül ugyanott vagytok árban. Mondjuk nem is több az ár, mert ez 15 kg és ne 10.:)


[link]

[link]

2014. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez tényleg ilyen tuti táp? Még a dog chow-ot nézegettem, de ugyanannyi a hústartalma mint a pedigréjé. nem győzött meg annyira.

jöhet a humbuk amúgy a gyártótól, de én azt nézem miből hány % van benne...

Szóval akkor már inkább kiegészíteném valami "valódi" hússal a kutyának. vagy vennék neki vitamint.

2014. máj. 7. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

A Pedigreeben nem tudom hol találtad h 14, de abban is csak 4. A fehérjetartalom nem egyenlő a hústartalommal.

A Brit Premium vagy a Josera a legjobb ár érték arányú táp 500 Ft/kg árnál maradva.

Vagy nézz utána a BARF vagy PRAY etetésnek.

2014. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a Brit elég jó minőségű táp és ahhoz képest egyáltalán nem drága, szóval ha ez az ár amit linkeltem belefér, akkor ajánlom, hogy ezt vegyétek.:)
2014. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!