Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szájizomsorvadás?

Szájizomsorvadás?

Figyelt kérdés

A párom óriás snauzerét tegnap el kellett altatni.

Öreg volt már de fitt egészséges semmi baja nem volt, mignem tegnap elött félig nyitva volt a szája. Akkor még a doki nem tudta biztosan mondani mi a baj, de másnap már teljesen nyitva volt neki,és ahogy kitapogatta,mondta hogy a szájizom teljesen elsorvadt.

Ilyen van??? hogy egy egészségesnek mondható kutya izma két nap alatt elsorvadjon ennyire? Nem találtam sehol erről a neten semmit:(((



2014. máj. 8. 07:15
 1/3 Akiteki ***** válasza:
Agyvérzés okozhat ilyen tünetet. Nem úgy elsorvad, ahogy egy lábizom, ha nem használják, hanem nem kap ingert és nem működik.
2014. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy két nap alatt történt? Nekem sclerosis multiplex miatt altatták a kutyámat. :( Neki is elsorvadtak a rágóizmai, nem is akart már se enni, se inni. Sőt, felállni se, de már csont és bőr volt. Jó minőségű tápot kapott, de a végén már mindennel kínáltunk (sült hús, szalonna stb.) csak egyen. És vesztettünk ... soha nem fogom elfelejteni. :(

Inkább állkapocs bénulással járó betegség után néznék, de ha tévedett is a doki, ez már nem hozza vissza őt sajnos az életbe. :( Részvétem miatta!

2014. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen biztos h két nap, rendszeresen járok hozzájuk elötte kutya baja nem volt:(

hát egy cikket találtam erröl a bénulásrol csak sajna vmi szövegforditos dokumentum igy nehezen érthetö de akár az is lehetett... ezt már nem tudjuk meg:(

2014. máj. 8. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!