Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kőbányai Pelyhes Bolognese...

A Kőbányai Pelyhes Bolognese Kennel jó kennel?

Figyelt kérdés
Kinek van onnan kutyája? Nem beteges a kutya? Okos a kutya? Mik a tapasztalatok a kutyáról/kennelről? Kedvesek voltak a tenyésztők? Jól voltak tartva a kutyák? Mennyibe került törzskönyvvel? Ápoltak a kutyák? Akiknek nincs tapasztalatuk róluk, az mit gondol a kennelről? Ki ismeri őket? Szerintetek érdemes onnan kutyát vásárolni? Írjatok le mindent!

2014. máj. 10. 17:21
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. máj. 10. 17:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég gagyik, a honlapján minden megtalálható kivéve a saját kutyáik képe. Nálam ez alap, hogy csak akkor érdekel egy kenel ha láttam már a kutyáikat képen, ha nincs kép róluk akkor fel sem veszem velük a kapcsolatot. Vannak nemzetközi törzskönyv oldalak de ott se találtam meg a kutyáit, fekete lyuk... Szerintem néz másik kennel után
2014. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, rájöttem, hogy nem is lenne jó, mert júliusra várják a kölykök születését, és ha igazi tenyésztők, akkor szeptemberben adnák csak oda a kutyát, akkor meg ugye már suli, és nem lenne időnk szobatisztaságra nevelni.
2014. máj. 10. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
A kennelnek van facebook oldala is,ott több fotó van felrakva.Nem értek azzal egyet,hogy "gagyik",de közel sem ők a legjobb bolo kennel.Tudnám ajánlani a Mestergomi kennelt és a Predatino kennelt.Náluk érdemes érdeklődni.:)
2014. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi, csak...én nagyon a Mestergomi-ból szeretném, ők tűnnek a legjobbnak szerintem. Küldtem is nekik e-mailt még régen, amikor szerettem volna kutyát, de anya nem engedte, de sajnos nemrég elvesztettem a cicámat és azt mondta, hogy majd nyáron. Most is küldtem nekik e-mailt kb. 3-4 napja, de még mindig nem válaszoltak, pedig régen 1 napon belül. Talán más lett az email címük vagy nem érnek rá.
2014. máj. 11. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne facebookon felvenni velük a kapcsolatot,ott elég aktívak.
2014. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Megpróbálom.
2014. máj. 11. 21:20
 8/8 anonim válasza:

Általában nem szokásom írni véleményeket, leginkább jókat mosolygok a beírtakon, de most úgy gondoltam nem megyek el szó nélkül. Szóval, hogy gagyi lenne a weblapjuk és nincsenek képek a kutyáikról. Ajánlom mindenkinek, hogy tekintse meg a weblapot. [link] Nagyon sok kép található a kutyáikról, sőt mindnek meglehet t nézni a származását az eddig elért eredményeiket a képgalériában. Csak halkan említem meg az elmúlt időszakban sorra az ő kutyáik nyerik a versenyeket. A weblapon megtalálhattok mindent, amit a Bologneséről tudni kell, folyamatosan frissítve van, amit viszont a többi kennel weblapjáról egyáltalán nem lehet elmondani. Egyetlen másik kennel weblapján sem találtam egy évre előre szóló tenyésztési tervet, szerintem ez is a profizmusukat mutatja be. Szerintem, aki róluk negatív véleményt ír az egy másik tenyésztő lehet, aki ezzel szeretne magának előnyt kovácsolni elégé gusztustalan módon. És hogy melyik Bolognese kennel a legjobb? Én csak azt tudom javasolni mindenkinek, hogy, ha kiskutyát akar vásárolni akkor előtte legalább telefonon beszéljen néhány tenyésztővel, esetleg, ha teheti menjen el hozzájuk nézze meg a kutyáit a körülményeket ahol tartják őket és az alapján döntsön hol fog kutyát venni.

TZS.

2014. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!