Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kölyökkutya...

Milyen fajta kölyökkutya szerepelt a Kutyák és macskák cimű filmben, ami most karácsonykor volt a tv-ben? /a főszereplő kölyökkutyára gondolok, én is olyat szeretnék, de nem tudom a fajtáját6

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Beagle.

De a világ legrosszabb és legmakacsabb kutyája. És nem jó házőrzésre.

2009. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Az első jól mondta. A beagle a világ legrosszabb kutyája. Örök kölyök marad, állati rossz és határtalan mozgás igénye van. Lakásban semmiképpen sem tartható. Nehezen nevelhető és tényleg rossz házőrző.

Aranyos meg minden, de elég sok türelem kell hozzá.

2009. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Beagle. :)


Nekem is olyan van, csupán nevelés kérdése, hogy mennyire "rossz" kutya. Házőrzésre tényleg nem jó, de remek vadászkutya.


[link]

2009. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
beagle, jól mondja az előző válaszoló nagyon makacs, nekem is van most egy olyan kutyám de az idegeneket megugatja(de még hogyan) na szóval az enyémet nem könnyű tanítani de türelem kell hozzá az biztos. sok szerencsét
2009. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10:13! Mi lakásban tartjuk. Sokat vagyunk kint vele, jól lefárad, és itthon olyan, mint egy kisangyal. :)
2009. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a film alapján dönts! A filmben minden jelenet beállított és mindet többször veszik fel. Egy kutya még véletlenül sem viselkedik úgy az életben, mint a filmen. És ami a filmen esetleg baromi vicces és aranyos, nem biztos, hogy a való életben is az, ha megtörténik veled. Szóval erre a kutyavásárlásra aludj még néhányat!
2009. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis először beagle-t akartam,de nem az lett, mert a nagypapámtól kaptunk egy tündéri keveréket. A kutyaiskolába azt hitték, hogy border collie. Az is van benne, de legfőképpen leonbergi. Nem nőtt olyan nagyra. Közepes méretű maradt. Ahova jártam vele kutyaiskolába ott voltak beagle-k is. Nem voltak olyan jólneveltek, mint az én kutyám, pedig idősebbek voltak, de hordták őket és nem olyanok voltak amilyennek leírták a fajtát. Jól voltak nevelve, de nem mentek oda első szóra. Az én kutyám odament.
2009. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!