Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Küllemre milyen kutyafajták...

Küllemre milyen kutyafajták hasonlítanak (fej, testalkat) az argentín dogra?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A fajta alapköve a Cordoba-i harci kutya volt, illetve a bullterrier, angol bulldog, a masztiff és a boxer. Szerintem ezekre is hasonlít nagyjából a legjobban.
2014. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak annyi,hogy izmos és nagyfejű(kockafej),akkor amstaff,staffbull,esetleg bullmasztiff,cane corso (bár az nem kocka).


Nem tudom mire a kérdés,csak halkan jegyzem meg,hogy remélem nem küllem alapján akarsz kutyát választani.Nagyon mellényúlhatsz.

2014. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:Dminden kérdéshez ír valaki valami ilyen okoskodást pedig senki nem erre kíváncsi..."csak halkan jegyzem meg"... ez egy kérdezős oldal:D lerajzolni akarom őket;) "remélem" nem jegyzel meg minden válaszodban olyat ami nem volt kérdés;)
2014. máj. 15. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen b+...És halkan megjegyzem,azt jegyzek meg amit akarok :D
2014. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi b..meg:) én meg csak arra kérek választ amit megkérdeztem...nem kell pluszba melózni köszike:) bár sokan igencsak buzgók...de feleslegesen...
2014. máj. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!