Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp a Brit Carni táp?

Milyen táp a Brit Carni táp?

Figyelt kérdés
Úgy olvasom gabonamentes, jobb mint a sima Brit Care?
2014. máj. 24. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb. Az összetételét olvasva, szerintem szuper, főleg a halas. De az ára sajnos számomra durva. Ár-érték arányban a Brit Premium, de még a Brit Care is jobb. De ha nálad nem számítanak az anyagiak, csak a táp összetétel, ez a nyerő.
2014. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Reni 09 válasza:

Összetétele nagy jó. Engem is csábít. Acana pacifica és Brit Carni love Wild között dilemmáztam. Mind 2 gabona mentes ami jó az emésztésnek és hipoallergén. A Brit Carni love Wild jobban szimpatikus mert magasabb a fehérje tartalma 38 és 65 % hús,jó emésztőrendszeri problémákra és ízületi problémákra.

Nekem törpe tacsim van egészséges,hiperaktív,sokat lépcsőzik,a tacskó hajlamos izületi és emésztési problémákra,ugy vagyok vele jobb megelőzni a bajt, hogy sokáig jó formába legyen. Szerintem az Acanaba több a gyógynövény mint a Brit Carniba,de ebbe is van ami kell és jó:

Összetétel:

Vaddisznó hús 30%,

bárányhús 20%,

burgonya,

csirkezsír (természetes úton tartosítva tokoferolok keverékével) 10%

szárított alma (frukto-oligosacharid forrás),

hidrolizált csirkemáj 3%,

lazacolaj 2%,

sörélesztő,

gyümölcs- és gyógynövény kivonat 300mg/ kg (szőlő, rozmaring, kurkuma, citrusfélék, szegfűszeg),

hidrolizált rákpáncél (glükozamin forrás),

kondroitin-szulfát,

hidrolizált élesztő (mannán- oligosacharid forrás),

Yucca schidigera kivonat,

szárított áfonya kivonat 50/kg,

gránátalma kivonat 50 mg/kg.

A www.falatozo.hu összetudod hasonlítani a tápokat és segít megtalálni ami a legjobb a kutyusodnak :)

De a brit carni love wildról kevesebbet ír,de ugyan az van benne vitamin vas,cink stb.. hasonló tartalomban, mint az acanaba.

2014. jún. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!