Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ötleteiteket kérném hogy mit lehet tenni azzal a szomszéddal,akinek folyton a ugat a kutyája.

Szerencsétlen állat egy garázsban van bezárva,hiába lett új kerítés építve,szomszédom ha elmegy bezárja a kutyát és a kutya pár méterre tőlünk addig ugat a kutya, amíg gazdája haza nem jön.

Ha reggel 6-kor elmegy és este 8-kor ér haza akkor 6-tól 8-ig kis szünetekkel de megállás nélkül ugat egy nem egy közepes testű ám annál nagyobb hangú kutya.

Jó a viszonyunk,próbáltam megbeszélni vele nem egyszer nem kétszer, de semmi érdembeli dolog nem történt eddig.

Egyébként más probléma is van a kutyával,értsétek szökős,neveletlen(felugrál mindenkire ha kint van az utcán)póráz-nyakörv nélkül "sétáltatja" a gazdája.

Nekem is volt két kutyám,most is van egy,eddig baj nem volt velük,és már elviselhetetlen az állandó monoton kutyaugatás.Úgy tudom már más is szólt hogy fegyelmezze meg a kutyáját.



2014. máj. 24. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ajálj neki egy kutyaiskolát, ahol meg tudják nevelni, hiszen mint írtad, neveletlen.

Mit mondott, miért zárja be?

2014. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állítólag éppen azért hogy ne szökjön ki a kutya,de tavaly nyáron csinált egy bombabiztos kerítést ennek ellenére mégis garázslakó a kutya sajnos.
2014. máj. 24. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Feljelented birtokháborításért. mert az ugatás ebbe a kategóriába tartozik. Akár vehetsz is fel hangmintát és mellékeled a feljelentéshez. Vagy hajlandó lesz változtatni a kutya tartásán, vagy megválik tőle talán.
2014. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nincs más kiút csak akkor jelenteném fel,de azt már én is javasoltam hogy inkább adja oda a kutyát egy olyan helyre ahol szaladgálhat,jól elvan,mert az hogy egy garázsban van bezárva a nap nagy részében szerintem neki sem jó.
2014. máj. 25. 08:15
 5/7 balazsbukva válasza:
0%
Nálam is hasonló a helyzet.Én egy sörétest használok lehetőleg csak a lábára.Elég hatásos módszer.
2014. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

birtokhaboritas? xD

koltozz tanyara ...

2014. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%

addig is egy aláírás jó lenne a petícióhoz :) ér megosztani is


[link]

2015. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!