Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora baj ha megevett...

Mekkora baj ha megevett negyed kg zsírt?

Figyelt kérdés
Sziasztok 7 hónapos boxerem van 22 kg tegnap este meg evet negyed kiló zsírt egyben , ma pedig evett kis tápot és már harmadszóra hányta ki. Mit tegyek ??? Sajnos orvoshoz nem tudom ma elvinni. Mit tehetek hogy ne szenvedjen?

2014. máj. 26. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom jól megülte a gyomrát...

Én üres, szárazabb kenyeret adnék neki, hogy ha még van a zsírból a gyomrában, akkor hátha az a kenyér felszív belőle valamicskét, és könnyebben emésztődik.


Semmiképp ne olyannal etesd, ami zsírt is tartalmaz! Ne menjen plusz zsír még bele... Pépesebbel se.. PL konzervkaját ne adj neki! De az száraztáp sem az igazi, mert annak is nagy hányada zsír, az nehezen szív fel további zsírt...


Amúgy pedig várni kell, ahogy embernél is gyomorrontást az idő meggyógyítja...

2014. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Semmi kaja, amíg ki nem ürül belőle. Hányás, hasmenés tuti lesz. Nem kell elvinni orvoshoz. Kérdezd meg telefonon, mit ajánl az orvos, hogy gyorsabban felszívódjon a zsír.
2014. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
81%
Jó kis hasmaris, más baja nem lesz. Főzz egy kis rizst neki, ma ne kapjon mást. De jól főzd szét, ragadósra.
2014. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez még egy embernek is durva adag, atyaég! :O

Rajta van a hascsikarás, jó kis fosás lesz belőle, készülj rá.

Tápot ne adj neki, én is annyit mondanék, mint az előttem szólók: kevéske rizs, száraz kenyérrel. Se leves, se hús, semmi.

2014. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Vizet azért adj neki sokat, ne száradjon ki!
2014. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
És simizd a hasát szegény szerencsétlenkének! :)
2014. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém azt a serpenyőt nyalta tisztára amibe sültkrumplit sütöttünk. Szóval sok olaj volt benne. Hányáson, hasmenésen kívül nem lett semmi baja.
2014. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!