Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Josera Kids és a Royal...

A Josera Kids és a Royal Canin Maxi Junior ugyanolyan jó?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem!

A Josera Kids sokkal jobb, és még olcsóbb is. A Royal attól még, hogy elkérik érte a pénzt rendesen nem egy jó fajta táp. Ha ezzel etetsz, lehet, hogy a kutyád mást már nem is fog megenni a sok ízfokozó miatt. Sokszor előfordul hasmenés, gyomorfájdalom a Royal tápon élő kutyáknál. Nagyon keveseknek jön be, de persze kipróbálhatod hátha nektek jó.

Szóval én a Josera Kids-et ajánlom. Jó áron van, minőségi táp!

2014. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a Kids, meg eleve a Josera tápok, mint a RC. Utóbbinak inkább csak a nevét kell megfizetni.
2014. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Josera Kids-től egyenletesen nő a kutya, nagytestűnek sokkal jobb. A Royal Canintól gyorsan megnyúlik, ami nem feltétlenül jó.
2014. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szuper. A tenyésztő RC-nal eteti a kiskutyát.

Remélem szép fokozatosan át tudom szoktatni a Joserára.

Köszönöm.

2014. máj. 27. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

ez a gyors megnyúlás egyébként azért van, mert előfordulhat hogy egy tápban túl sok a fehérje. a joserában 25%, míg a royal caninban 30%. azt mondják hogy a tápban lévő fehérje legyen 25% körül, szóval a josera pont megfelelő:)


egyébként az a durva hogy mostanában akármelyik tápot nézem ( a kölyköknek valót) acanában 32%, rc-ben 30%, happy dogban is 29%, n&d-ben 42% a fehérje!!:oo

2014. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!