Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pulinak szabad fürödnie?

A pulinak szabad fürödnie?

Figyelt kérdés
Van egy vadászkeverék kutyám és kaptam egy pulit. Boni (a vadászkutya) imádja a vizet, sokat úszkált tavaly, szinte minden nap. Most ugye h meglett Bundás eeegyütt viszem sétálni őket, ideén még nem voltunk a tónál ahol tavaly, de nem tudom a pulinak szabad e fürödni azzal a nagy bozontjával. Mert oké egyszer efyszer vizes lesz, ha pl elázik, de minden nap vagy egy héten többször is az már nem sok? Szegény meg sem tud száradni.
2014. máj. 27. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabad. Sőt, évente 1x érdemes is megfürdetni. Persze hideg időben ne, mert akkor megfázhat. De nyáron simán.
2014. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabad fürdeni, de vidd el kutyakozmetikushoz, ha nem vagy biztos magadban!
2014. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meleg időben lehet. :)
2014. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én kutyakozmetikus vagyok

szabad fürödnie, de csak melegben

érdemes elvinni kozmetikushoz 2-3 havonta feltépni a szőrét, meg is tanulhatod te is, nem nagy dolog, csak időigényes és vigyázni kell, tudni kell meddig tépheted

2014. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!