Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha sportis, okos, gazdacentrik...

Ha sportis, okos, gazdacentrikus kutyára vágyok jó választás egy magyar vizsla?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek van és az a kutya egy eneegiabomba. Egyszer sátorozni voltunk és 2 nap alatt szerintem ott körülöttünk megtett vagy 100 kmet annyit futott. Másrészt nagyon okos és bújós kutya is, mindenkit szeretett. Első kutyám lenne és úgy gondoltam egy idősebb, menhelyi kutyusnak adnám meg az esélyt egy szebb életre. Kertesházban élek, de benti kutyus is lenne. Jó választás a vizsla?
2014. máj. 28. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó választás.
2014. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó választás :)
2014. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút. Nagyon jó kutyák a vizslák, ha mozgatva és nevelve vannak, mindenük a gazdi, plusz idegenekkel is nagyon barátságosak. Nézz szét a Futrinka utca facebook oldalán, ők vizslamentéssel foglalkoznak.
2014. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én barátnőm magyar vizslája végtelen lusta és kényelmes kutya. Ha esik azért nem akar kimenni, csak egy gyors eü séta, ha hideg van, akkor is tiplizik vissza a lakásba és a nagyon meleget sem szereti. Lefekszik a földre aztán se előre se hátra. Pedig nincs elhízva én nem öreg kutya. 4 éves.
2014. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés azt hinni, hogy egy adott fajta minden egyede egyforma természetű.

Az ember is egy faj és mégis mennyiféle ember él a földön.

2014. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fentiek fényében ha e mellett a fajta mellett döntesz, akkor érdemes szólni a tenyésztőnek, hogy valami aktívabb egyedet válasszon ki neked :)
2014. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vagy a menhelyen/fajtamentőknél

6-os voltam

2014. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha elég sokat mozgatod. A fent említett Futrinka utcát megtalálod a facen is, Magyar Vizsla SOS néven. Nézz szét, írj nekik e-malit, ha megtetszett valamelyik, akkor a kutya neve legyen az e-mail tárgya, és legyél türelmes, ha 1 hétig nem válaszolnak írj megint (mindenki munka mellett csinálja).
2014. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!