Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten hol vannak olyan...

Budapesten hol vannak olyan menhelyek, ahol lehet önkénteskedni?

Figyelt kérdés
Sétáltatás, takarítás, stb. Nem sokára Bp-re költözök és mivel ahol most lakom nicns menhely, csak kb 40 km-re, ahova nem is nagyon van jó közlekedés, eddig nem tudtam segítkezni. Sajnos kutyám anyagi és családi okok miatt nincs, de nagyon szívesen lennék önkéntes. Bp-n mely menhelyek fogadnak önkénteseket? Az nem tudom nem e gond - bár erről gondolom ott tudnak adni több infót -, hogy csak hétvégén érek rá, mert suliba járok, dolgozom...
2014. máj. 28. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jófej vagy, hogy segíteni akarsz!

Dehogy baj, hogy csak hétvégente érsz rá. Általában a legkisebb segítségnek is szoktak örülni!

Ajánlani nem ajánlanék semmit sem... azért Bp sem kicsi. Hiába ajánlanék neked egy menhelyet, ha te pl. a 3 ker-be költözöl, a menhely meg a 20-ba van.


Nézzél körül a neten, aztán a szimpatikus menhellyel vedd fel a kapcsolatot.

2014. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
esetleg Noé? vagy az nem bp-n van?
2014. máj. 28. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a NOé Bp keleti részén van, ott szombatonként lehet menni sétáltatni. Van még északon a Rex állatotthon, ott nem tudom, van-e ilyen nap. Még vannak más menhelyek pl. Budaörs, Őrbottyán.
2014. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!