Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit kedvel a kutyatartásban...

Ki mit kedvel a kutyatartásban és a kutyáiban?

Figyelt kérdés
Kifejthetitek bővebben is.

2014. máj. 29. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A legelső ami eszembe jutott, hogy olyan gyönyörű, olyan kis okos feje van, annyira de annyira cuki és tündéri, meg ahogy csóválja a farkát, hogy egyszerűen nem lehet nem szerelmesnek lenni bele szinte. Skótjuhászom van, és elmondani nem tudom mennyire imádom :)
2014. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom máshogy kifejezni, csak egy idézettel egy blogról ( [link]


"Türelmesebb lettem, megértőbb és befogadóbb. Ezt bizony Bocinak köszönhetem, hiszen rengeteg türelem kell egy kölyökkutyához. Azt hiszem elég, ha csak a szobatisztaságot vagy a rongálást említem. De nem csak másokkal szemben lettem az, hanem magammal szemben is.


Nyitottabb és barátkozósabb lettem. Sosem voltam annyira barátkozós, mint most. Eleintefura volt, hogy az utcán sokan megállítanak és megcsodálják Bocit. Fura volt az is, hogy ha valakivel már harmadszorra futok össze a kutyussal, akkor már majdnem, mint ismerőst üdvözölnek. De persze, erre számíthattam volna. És tényleg nem „nagyzolásból”, de Bocinak tényleg nagyon egyedi, karakteres megjelenése van és babakutyának nagyon bájos, tündibündi volt. Na nem azért, most se csunya… :-)


Én sose voltam ilyen utcán dumálós, ismerkedős. Persze, ha az utcán láttam valahol egy cuki kutyust, akkor én is mentem megcsodáltam, de nagyon ritkán elegyedtem beszélgetésbe a gazdival.

Most már máshogy mennek ezek a dolgok."

2014. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
A vele való közös élményeket, a sok sétát, játékot, úsztatást, tanítást, a heti több rendezvényezést, a bemutatókat ,versenyeket, az egyéniségét, hogy megnevettet, stb-stb :D
2014. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diamond05 válasza:
Nagyon szeretek sétálni valami elhagyatott helyen ( erdő, tópart, stb.) a kutyámmal. Igazából mindent szeretek a kutyatartásban, még a takarítást is. Az egész annyira jó. Gondoskodhatsz valakiről, aki ennek nagyon.nagyon örül. :)
2014. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit a kutyákban szeretni lehet, az az, hogy ők szeretik a gazdájukat, és ki is tudják mutatni, valamint, hogy olyan okos fejük van, némelyik majd` megszólal.
2014. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem erről csak ez jut eszembe:

Kutya nélkül lehet élni, de minek?

2014. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!