Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet venni westie-t...

Hol lehet venni westie-t (west highland white terriert) tenyésztőktől vagy menhelyről örökbefogadni? Viszonylag olcsón kölyköket

Figyelt kérdés
Nagyon sürgőős lécci!!!!!!!!!!

2014. jún. 2. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha így akarsz kutyát, nem leszel jó gazdi. Az egy dolog, hogy westiet akarsz, de te is mindent meg tudsz majd adni neki? Egy nagyon mozgékony, eleven társasági kutyáról van szó.

A Westie Rescue Hungarynél most is van pár örökbeadásra váró kutyus, náluk érdeklődj, és itt az összes westie tenyésztő, írj nekik:

[link]

2014. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


De ezt a sürgős dolgot felejstd el!

2014. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy az áruk kb 100 ezernél kezdődik. Szóval ha nincs pénzed, marad a Westie Rescue Hungary.
2014. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kölyköKET???
2014. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy a westie rescue Hungary

Vagy 150.000-200.000ft tenyésztőnél

2014. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy gyüjtesz rá és veszel egy rendes tenyésztőtől, vagy mint irtad menhelyen keressél (előttem irták) de olyan tényleg ne legyen már hogy sörgőőőőőőős... egy kutyára felkell készülni, és ne hogy szaporítókba fuss, mert az olyanok mint te szoktak ezekbe futni
2014. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként mit értesz viszonylag olcsó alatt?

Mert 100.000-ért már viszonylag olcsó

2014. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sziasztok! nem tudjátok véletlen, hogy kb a WRH-nál mennyi terheli anyagilag a leendő gazdit, mire kell számítani kb ? egyenlőre nem állok úgy anyagilag, hogy egybe kifizessem de ha mindig teszek félre rá akkor talán egyszer nekem is lesz egy hagylakóm :)
2014. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem érdemes olcsón nem jó helyről venni, mert a westiek elég érzékeny kutyusok, lehetnek allergiásak stb.. Ha megveszed olcsón utána sokkal többet fogsz állatorvosra és minden másra költeni tehát inkább vedd meg drágábban és nagyobb az esély hogy egészséges kutyusod lesz :) Én 100000-ért vettem az enyémet ez alatt nagyon nem is lehet találni :) De tényleg csak akkor vegyél westiet ha lesz pénzed a gondozására, mert ha már a tiéd az felelőség!! Egyébként iszonyat édes kutyusok, kicsit makacsok de nagyon lehet őket szeretni! :)
2014. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!