Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez még sok neki?

Ez még sok neki?

Figyelt kérdés
Most szombaton fogok kapni egy bichon havanese-t 3-hónaposat.4-szer letudom vinni egy nap.Az ugy jó ha 3 sétáltatáskor fél órát sètálok vele a 4-re elvinném meszebbre sétálni (2,5km)?De igy meszebbre csak 2-3 naponta vinném.

2014. jún. 8. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van lehetősége kertben üríteni, akkor elég. Ha nincs, akkor sokkal gyakrabban ki kell vinni.
2014. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak azután vidd ki az utcára ha megkapta a kötelező oltásokat!!
2014. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Mintha a cipőjétől nem vinné be a kórokozót, vagy ha minden kölyök elpusztulna ahol másik kutya is van...
2014. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ez kutyustól függ. Ha már veled lesz, megtudod :) Minden kutya más, van amelyik lusta és inkább feküdne a helyén egész nap, és van amelyik egész nap bír futkosni. Viszont a kiskutyák minden evés után vécéznek. Amikor az én kutyáim voltak kicsik, a doki azt mondta, h kaja után fél órával vigyem ki, h elvégezze a dolgát. Így ha nincs udvarotok, akkor bizony sűrűn le kell vinned, amíg nagyobb nem lesz :)
2014. jún. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még sok lesz neki. Én a 3 hónapos rotimmal se igen mentem ennyit.
2014. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Természetesen nem az a sok, hogy 4-szer leviszed egy nap, hanem a távok :) Én még kicsit sokallom ennyi idős korban. Plusz ugye meleg is van, így a déli sétát nem árt rövidre fogni, vagy árnyékos helyen megejteni.

2014. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2014. jún. 9. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Első héten 2 óránként 10 perc, éjjel is, majd csökkenteni a számot növelni az időt.
2014. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!