Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A minap azt mondta nekem egy...

A minap azt mondta nekem egy pasi, hogy menjek pszichológushoz, mert, hogy nagyon ragaszkodok a kutyámhoz. Igaza van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Menjen ő pszichológushoz.
2010. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nekem is szokták mondani, hogy már beteges a kutyák iránti rajongásom, meg hogy kutyab*zi vagyok, de én lesz@rom.

"Mások nevezzék csak

gyöngeségnek az állatszeretetet,

gúnyoljanak ezért

- te sétálj csak nyugodtan

a kutyáddal.

Jó társaságban maradsz,

s Isten is tudja ezt." (Márai)

2010. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem egy rozsaszin elefant, esetleg maga a kutyad mondja ezt, addig tegyel ra magasrol. Ne szoljon bele ismeretlenul az eletedbe.
2010. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Naa, akkor én is megyek Veled a pszichológushoz!!!! :-)


Mivel én is imádom őket, az összes állatot!!!! Fenn is vagyok a www.bloki.hu oldalon!!! Ez utóbbi "súlyosbító tényező"... (???)

2010. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy féltékeny a kutyádra ;)
2010. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy lenne már igaza??? egyszerüen csak egy f*sz volt. Én is többre tartom a kutyámat, mint a legtöbb embert, akit személyesen ismerek:)))) szóval, k*rvára nincs igaza.
2010. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte miben nyilvánul meg a te beteges kutya imádatod?

Ha mész, megyek veled, mert már lassan nem tudok olyan dolgokról beszélni, aminek nem kutyához lenne köze :).

2010. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!