Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan tápot ajánlani,...

Tudtok olyan tápot ajánlani, ami tartalmasabb, jobban fejlődik ("hízik") tőle a kutya?

Figyelt kérdés

8 hónapos kutyám, aki egy nagyon hiperaktív vadászkutya, nagyon vékony, pedig már szinte az etetése mennyiség dupláját adom neki. Jelenleg Happy Dogot kap, de kapott már Eukanubát, Bento Kronent, és azoktól sem hízott.

A hízás alatt nem azt értem, hogy kövér legyen, hanem fejlődő kutya lévén, a fajtához képest még mindig kicsi.

Az evéssel is bajban vagyok, mert nagyon rossz evő, reggel például sosem hajlandó enni, hiába preferálom a napi két etetést, reggel nem eszik.

És rengeteget mozog, de pont ezért gondoltam valami tartalmasabb ételre, amiből talán marad is benne valami.


2014. jún. 17. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltál vele állatorvosnál? Betegségek ki vannak zárva? Első körben szerintem vele kéne konzultálnod, esetleg áttérni a barf-ra.
2014. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál, szerinte minden rendben van, jó kondiban is van, ő ajánlotta a Bento Kronen-t (persze, ezt a tápot ők árulják) de semmi változás.

De egészségileg rendben van a kutya, csak lassan fejlődik és vékony.

2014. jún. 17. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos kutyánál mit várnál el? Most kamasz, nyúlik mindene. Másfél éves korára pontosan olyan lesz, amilyennek szeretnéd. Erősödik, izmosodik, szed is fel magára. Legyél már türelmesebb.
2014. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!