Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Noé állatotthonban azzal a...

Nádszálkisasszony kérdése:

A Noé állatotthonban azzal a tevékenységgel önkénteskedhetek amit szeretnék? /pl. mennyire muszáj takarítanom, gereblyéznem/

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a Noénál mivel hatalmas menhely, ezért amit el tudsz végezni lehet rád bíznak. Főleg férfiak csinálják a nehéz munkákat, javítások, karbantartások, de kennelek kifutók takarításában részt vehet egy nő is. Nem olyan nehéz melók ezek, tudd be úgy hogy ezzel is segíted az állat kényelmét, szép tiszta helye lesz. Itt a helyi menhelyen ahol én önkéntes vagyok, itt többnyire csak kutyákat kell sétáltatni, takarítani soha nem takarítottam még, azt a személyzet és az itt dolgozók végzik. Néhányszor segítettem már az etetés-itatásban, de a legtöbb a sétáltatások voltak.
2014. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel önkéntes munka nem fognak rákényszeríteni semmire. De a részleteket velük kell megbeszélned. Egy vidéki menhelyen nekem hagyták, hogy válasszak mit szeretnék (szinte csak sétáltatni megyek, de télen havat szoktam lapátolni), persze ha "vezető,fő önkéntes" akarsz lenni, azért illik ezeket is megcsinálni.
2014. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem - nagyon okosan - a napi takarítás a foglalkozások előtt igenis kívánatos, hiszen egy állatról gondoskodsz, akihez szorosan hozzátartozik ez is.


Persze nem vagyok tisztában a dologgal, de otthon is csak akkor jön a játék és séta, ha már a környezet rendben van:)

2014. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az időbeosztásom miatt nem tudnék sokat menni, ezért kérdezem. Mert abban a kevés időben (havi 1-2 alkalom) inkább sétáltatni vinném őket, bátorítanám a bántalmazott kutyákat.
2014. jún. 17. 13:41
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Annyi elérhetősége van a NOÉ-nak. Miért nem velük beszéled meg?
2014. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szombatonként van sétáltatós nap, ilyenkor bárkit szívesen fogadnak. Nem kell takarítani, ezt azok végzik, akik szívesen mennek többször és jelzik ezt.
2014. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem meg hagyd a fenébe az egészet, ez csak látszat jótékonykodás. Ha igazán a kutyuk érdekelnének előbbre való tevékenységnek tartanád a takarítást, ez nem kérdés. A te hozzáállásod csak arra való, hogy elrebeghesd, hogy -ó én a szabad időmben az állatmenhelyen segítek ó én ilyen ember vagyok ó....

Távol áll tőlem más emberek sértegetése, úgyhogy jó indulattal ajánlom, hogy a fenti véleményemen inkább gondolkodj el megsértődés helyett.

Egy igazi állatvédő.

2014. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az igazi állatvédőktől csömöröm van. Minden rosszindulat nélkül remélem, hogy te nem vagy olyan fanatikus mint akikkel néha összesodor az élet.


Lehet, hogy én nem szívesen takarítanék, mert elég itthon de legalább tisztában vagyok a szándékaimmal.

2014. jún. 17. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Mármint azoktól, akik nem havi egy-két alkalommal mennek "önkénteskedni", hanem minden nap és ha hazamennek még az ideiglenes is ott várja őket?
2014. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-es, hát igen fura a kérdező meglátása:

"Az igazi állatvédőktől csömöröm van." ??????????????????

Tényleg ne erőltesd ezt szerintem, elégedj meg azzal amilyen ember vagy valójában, ne akard magad jobbnak mutatni, vagy pedig tényleg legyél jobb, olyan akihez az utóbbi válaszod nemigen méltó.

2014. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!