Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit tegyek?

SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nézek i az ablakon, és azt látom, hogy a kutyánk összevissza megy (nem hülyeségből mondom, olyan mint egy részeg, amikor már nem tud menni). Kimentem hozzá, és remeg, olyan mintha mérget evett volna, vagy nem tudom. Persze, néz, meg minden, de nem tud lefeküdni se. Az állatorvost 3x hívtam, de nem veszi fel. Mit tehetnék? Sürgős!!

2014. jún. 22. 12:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha a bal szeme kintebb lenne, mint a jobb. És olyan üveges a tekintete.
2014. jún. 22. 12:37
 2/13 anonim ***** válasza:
Hívj másik orvost! Sürgősen! Ha mérgezés, azon otthoni praktikák nem segítenek! Mondhatnám, hogy hánytasd, de ilyen tüneteknél már felszívódott a gyomorból, tehát nincs értelme!
2014. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szia. keress egy másik állatorvost. biztos van a környéken. Lehet többet fog kérni de mindenképp megéri ha számít valamit a kutyusod sorsa.
2014. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sippara ***** válasza:
100%
Összeszeded a kutyát és ELVISZED egy állatorvoshoz, Házhoz járós lódoktor ezzel semmit nem tud kezdeni.
2014. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Faluban lakok, itt nincsen állatorvos. A legközelebbi is az, amelyiket hívtuk!
2014. jún. 22. 12:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Na már most én is falun lakok. Van állatorvos. Nem veszi fel a telefont, nem tudom elérni, hívom a következő faluban lévő orvost. ha az se akkor a következőt. És szép sorjában. Valamelyiket biztos eléred.
2014. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt hívtuk ki egyébként az orvost, mert aznap sokat hányt, adott neki három szurit, és azt mondta, hogy megnagyobbodott a mája. Most már sokkal jobban van, sikerült lefeküdni, nem remeg, és már nem üreges a tekintete. Nem lehet, hogy valamilyen roham?
2014. jún. 22. 12:44
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, most az állatorvosok hívásán vagyok.
2014. jún. 22. 12:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez valószínű mérgezés lesz. Nincs a kertetekben valami növény, ami mérgező lehet rá nézve? Vagy van haragosotok, aki megmérgezhette a kutyát? Remélem, hamar találsz egy orvost.
2014. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De igen, roham is lehetett. Ha egyre jobban van, akkor nem méreg, hanem roham. Epilepszia is lehet pl.
2014. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!