Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tudnám beadni a kiskutyák...

Hova tudnám beadni a kiskutyákat Pesten és környékén? Miként működik ez?

Figyelt kérdés
Június 5-én született 12 kiskutyánk és ebből csak 2-nek van gazdája. Hova lehetne beadni, mi kell hozzá, mennyibe kerülne akármit, nagyon fontos, mindenképp kell nekik valahova jutni
2014. jún. 23. 17:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Tudod,ez nem úgy megy,hogy a feleőtlenséged eredményét szépen mások nyakára sózod,akik saját idejükből,pénzükből mentenek,te meg letudtad a gondot és ez így kényelmes.Fent írták,hol és hogyan Hirdesd őket.Ha nem találsz gazdát,így jártál,szépen megtartod őket és felelősen gondoskodsz róluk így jártál.
2014. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Kérdezőnek:


Rendszeresen az udvaromon végzem el a dolgom. Igen tudom hogy felelőtlen voltam, és a WC be kellett volna. De nagon drága a víz használata......

Tudna segíteni valaki, hogy eltüntessem az udvarról? Sajnos már a szomszédok is szóltak hogy elviselhetetlen a bűz. Kérem segítsen valaki!


Kérdező ugye nem gondolod, hogy majd a ,,szart'' amit gyártottál majd mindig valaki eltakarítja helyetted minden évben kétszer?

2014. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Sehová.

A menhelyek tele vannak!Nem fogják őket bevenni.


Kezd őket meg hirdetni mondjuk amikor 5 hetesek,hogy addig legyenek jelentkezők. 6 hetesen oltasd be őket,chipet is rakass beléjük.Majd 8 hetes korban jöhetnek értük a gazdik.

Hát sajnos ez van aki nem ivartalanít ez a vége 10 kutyának kell még gazdi.

2014. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
És még hány ilyen felelőtlen szaporító van!Kíváncsi vagyok,hogy a kérdező mit csinál a kicsikkel,ha a nyakán maradnak.
2014. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Biztos vagyok benne, hogy gondosan felneveli mind a 10 kölyköt, oltásokat, chipet megkapják, és természetesen ivartalanítva is lesznek, valamint a kutyasulit is rendszeresen fogják látogatni.


Jajjj, felébredtem... :(

2014. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17 naposak, nehogymár most ezen gondolkodj...Legalább próbáld meg hirdetni őket a fent említett helyeken.
2014. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Imola Ágnes ***** válasza:
88%
Ezt a kérdést lementem, hogy majd belinkelhessem a Fifikének babák kellenek kérdésekhez.
2014. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

Egyik menhely sem fogja bevenni,mert dugig vannak,hála a te fajtádnak.

Sintértelep veszi be őket maximum,ahol kb azonnal elaltatják (van ahol csak agyonverik vaslapáttal) őket.


Gratulálok neked.Remélem soha a büdös életben nem lesz több kutyád..De gyanítom neked gyerek se kellene,ha ezt a csodás értékrendet akarod továbbadni!

2014. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
86%
Imola Ágnes...Frida volt :DD
2014. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!