Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak lehet aranyerük...

A kutyáknak lehet aranyerük vagy hasonló?

Figyelt kérdés
A kutyámnak a végbélnyílásánál felül mintha meglenne kicsit duzzadva és piros lenne, de nem biztos. Lehet hogy tök normális csak rosszul látom, és mostanában a farkát rágja. Gondoltam a bűzmirigyre de az oldalt lenne megduzzadva nem?
2014. jún. 23. 21:17
 1/8 Akiteki ***** válasza:

Lehet aranyere, de az nagyon feltűnő, rögtön tudnád,hogy arról van szó.

Szerintem toklász ment bele, annak van most a szezonja.

2014. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha bűzmirigye lenne akkor milyen tüneteket produkálna?

Ha kihívom az állatorvost és megnyomkodja neki, akkor csak akkor fog jönni belőle valami ha tényleg ki kellett neki nyomkodni? Vagy ha nincs szükség neki kinyomni akkor nem nyúl hozzá? Nem tudom hogy működik ez de nem akarom feleslegesen a bűzmirigyét nyomkodtatni mert úgy tudom utána rendszeresen kell.

2014. jún. 23. 21:38
 3/8 Akiteki ***** válasza:
A bűzmirigynek egészen más tünetei vannak. Az kívülről nem látszik, csak a kutya "szánkázik" a fenekén, mert viszket neki, van hogy szőrhullást okoz.
2014. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

A bűzmirigyét nem a nyomkodás hatására kell mand rendszeresen nyomkodni ez hülyeség.

Ha a bűzmirigye nem nyomódik ki magátol amikor ürít a kutya akkor besűrűsödik és fekélyessé is válhat. Ennek több oka is lehet, de csak azért mert egyszer kinyomják ez nem befolyásolja hogy utána rendszeresen kell e.

Amelyik kutyánál nem működik rendesen, annak havonta nyomkodni kell.

Szerintem mutasd meg a dokinak nem veszítesz vele semmit.

2014. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
Nem hülyeség. Ha feleslegesen nyomkodják ki, attól gyullad be.
2014. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És honnan tudjuk, mi a felesleges? Az én kutyám három hét után megbolondul, úgy vakarózik, bármit adok neki, nem ürül. Így hát nem tudok mást tenni, mint vinnni az orvoshoz, havonta.


A farokrágás lehet bűzmirigytől, az enyém sem szánkázik egyáltalán, de a pirosság valami más lehet. Meg kéne mutatni egy orvosnak.

2014. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kifogom hívni az orvost hogy bűzmirigyre gyanakszok. de ha nem kell neki kinyomni akkor nem fogja megtenni?
2014. jún. 24. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Az csak utólag fog kiderülni, akkor, ha kinyomná, de szinte üres.
2014. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!