Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rövid vagy a hosszúszőrű...

A rövid vagy a hosszúszőrű kutyák szűrét nehezebb feltakarítani? Melyik vedlik jobban?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szőnyeged van, a hosszú szőrűét könnyebb feltakarítani. A rövidszőrűeké úgy bele tud állni a szőnyegbe, hogy irtó nehéz kiszedni.
2014. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vedlés attól függ, milyen is az a hosszú szőr. A rövidszőrű, lakásban tartott kutya állandóan vedlik, rendszeresen kell takarítani, a kutyát kefével fésülni. A szőnyegben, textíliákon rendesen megmarad a szőr, elég nehéz eltávolítani, bár ez engem nem zavar különösebben.
2014. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Youtube első találat: https://www.youtube.com/watch?v=rOXNKAFSWS8


Asszem ő már megőrült tőle :D

2014. jún. 25. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a rövidet, mert az jobban beletapad mindenbe (szőnyeg, kárpit, ruha).
2014. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Van rövid meg hosszabb szőrű kutyám is. A hosszabb összeáll csomókba és könnyen felporszívózod. A rövid meg belefúródik mindenhova.
2014. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A rövid szőr általában keményebb is, és beleáll minden textíliába, irtó nehéz kiszedni. Nekem hosszúszőrűm van, körkörösen ha "összegörgetem", összeáll egy vattacsomó szerűségbe, és könnyen le lehet bármiről szedni.
2014. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!