Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mijen tápot vegyek egy amstafnak?

Feketeistvan kérdése:

Mijen tápot vegyek egy amstafnak?

Figyelt kérdés
Van egy 5 honapos amstaff szukám eddig happy dog sportive super line val etettem ez jó volt neki de most már elég nagy és valami más táppal szeretném etetni ! az eggyik barátom azt mondta hogy agyak neki csirke farhátat vettem is neki de azt nem ette meg sőtt rá se nézett 3 napig volt bennt neki a farhát már végül kivettem mert már köpték a legyek Szerintetek mijen tápot vegyek neki ??

2014. jún. 27. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A csirke farhát édes kevés lenne neki önmagában! Ha hússal szeretnél etetni, akkor nézz utána a BARF etetésnek, mert nem mindegy miből mennyit adsz neki.


Egyébként én a josera kids-et, esetleg festivált ajánlom, jó táp mindkettő.

2014. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ekkora barom nem leheszt, hogy 3 napig állt a hús a tányérjában...

Én Josera Kids-et adok az amstaffomnak. Meg mellé GF600-at.

(milyen, adjak, egyik és a többi)

2014. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyers etetés annál azért komplexebb dolog, minthogy odadobok egy farhátat aztán egyed... Egyébként alap dolog, hogy kaját nem hagyunk a tálban, reggel elé teszed ha eszi eszi, ha nem elveszed és kapja este. Ha akkor sem pusztítja el újra elveszed és így tovább (táppal egyszerűbb a dolog, mert csak visszaöntöd a zsákba, nyers macerásabb)

Egyébként ha bevált neki a happy dog, akkor felesleges váltani.

2014. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!