Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakulacsból miért nem jön...

Kutyakulacsból miért nem jön ki a víz?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen vettem a kutyámnak egy kulacsot,az nagyon jól működött. Ma vettem egy újat és abból nem jön ki a víz. [link] ugyanilyen és a képen is látszik,hogy nincs ennek olyan kinyúló része a tetején? Ezzel mit kell csinálni,hogy jöjjön belőle a víz,mert ezen a képen: [link] a kutya iszik belőle. Vagy ez csak olyan,hogy ki kell tekerni és kézzel kiőntöm,nem lehet belőle kinyomni?

2014. jún. 30. 17:07
 1/2 sippara ***** válasza:
Kifordítod az üveget a tartóból úgy, hogy a tartó vízszintesen, az üveg függőlegesen álljon, picit meghúzod az üveget felfelé (érezni fogsz egy kis kattanást), megnyomod, és már jön is a víz :)
2014. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De,kilehet ! Nekem is ilyenem van es eleinte nem jött belőle ! 1késsel tágitsd meg a lyukat majd próbáld meg nyomni és jönni fog :)
2014. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!