Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csiganyálat hogy szedjem ki a...

Csiganyálat hogy szedjem ki a bundájából?

Figyelt kérdés
Éjszaka valahol belefeküdhetett, mert este még nem volt rajta. Nagyjából a hátsó lába felső részén helyezkedik el a folt. A víz nem segít, csak rosszabb lesz tőle. Egy keverék kutyusról van szó, akinek a bundája hasonló egy rotiéhoz (kétrétegű bundája van).

2014. júl. 1. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd meg míg megszárad, aztán fésüld ki. Ennyi az egész.
2014. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már megszáradt, de nem jön ki így se
2014. júl. 1. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor az nem csiganyál. Az szárazon simán kijön.
2014. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor mi lehet?


Hogy őszinte legyek, útközben kivagdostam a bundájából.

2014. júl. 3. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet valami ragasztó, azt alig tudod kiszedni, ha kilehet azt csak valami vegyszerrel ami árthat a kutyának. szerintem is nyírd ki nyugodtan, az nem árt a kutyusodnak, a szőr meg visszanől :D
2014. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kinti kutyus, ragasztóval szerintem nem találkozhatott, hacsak valaki rá nem kente, bár azt kétlem.

Csórikámat így is 3-4 havonta borotváljuk vérvétel miatt, szóval egy kis nyirbálás, szerintem már nem is zavarja... :D

2014. júl. 3. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
azt csak a kutyus tudja hogy miaz :D a szőre meg visszanől hamar
2014. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!