Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sophie's Pearl Husky kennelben...

Sophie's Pearl Husky kennelben mennyibe kerül egy kiskutya?

Figyelt kérdés
Nincs komolyabb szándékom csak érdeklődöm, hátha valaki tudja, ezért nem szeretném zaklatni a tenyésztőt.

2014. júl. 1. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
nem baj ha nem zavarod mert elég undok tud lenni és én úgy hallottam 200ezer körül ajánlom inkább a kakastavi vagy bármelyik más rendes kennelt
2014. júl. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 sippara ***** válasza:
33%

Kakastavi, mint rendes kennel??? Ne haragudj első, te melyik országban, vagy inkább dimenzióban élsz? :D :D :D


Kérdező, nyugodtan keresd fel a tenyésztőt, nagyon rendes, kedves ember - nyilván azokhoz, akiknek pl a kakastavi egyáltalán kennelnek számít (nem hogy még rendesnek), kicsit másképp áll hozzá.

2014. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Akiteki ***** válasza:
92%

Mint a reklámban: Hívd fel, kérdezd meg. :)

Valóban elég undok tudok lenni, főleg az ilyen hülyékkel, mint a 45 %-os.

2014. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Akiteki ***** válasza:
60%
De ha nincs komolyabb szándékod, akkor édesmindegy mennyibe kerül. :)
2014. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Sippara, mi a bajod a Kakastavi kennellel?
2014. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Olyan szinten nincs komoly szándékom, hogy nem a közel jövőben szeretnék kutyát. :) Rendben van, felkereslek. :)
2014. júl. 2. 12:13
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

5#-ös vagyok.

Én nem ismerem, csak a honlapján jártam már, az alapján szimpatikus, nem tűnik szaporítónak, bár nem sok kiállításra jár. Vannak eltitkolt, törzskönyv nélküli alomjai is?

2014. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Légyszíves ne itt reklámozzatok, főleg ne szaporítókat!


Már nem aktuális a kérdés, vitatkozni lehet üzenetben is.

2014. júl. 2. 12:35
 9/15 Akiteki ***** válasza:
88%
Valakivel kevered Zsuzsát. Egyáltalán nem szaporító! Évente 1x van nála alom, minden kutyája szűrve van, kiállításra is járnak. Hangzásban hasonló akire gondolsz.
2014. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kire gondolsz, de a Kakastavi kennel tulajdonosa nem szaporító, az biztos.
2014. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!