Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek menyi idős?...

Szerintetek menyi idős? Fajtatiszta?

Figyelt kérdés

ha van törzskönyve dumát kérlek ne ingyen kaptam mint akita de külső alapján lehet köze akitához tudom hogy fajta jellegű keveréknek számít természetesen de sztenderdnek valamennyire megfelel ti egy 20 as skálán menyire akitának mondanátok 0 a nincsen köze 10 AKITA valami keverék 20 AZ AKITA marmagasság 54-55cm tömeg 20kg

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. júl. 3. 00:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor miért írod, hogy kölyök? :)
2014. júl. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

jajj, bocsánat, félreolvastam.


Akkor szép nagy kutyus lesz :)


Gratula hozzá :)

2014. júl. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

mivel kedvenc fajtám, így sokat olvastam, tanultam róluk

szerintem ez egy keverék :) kb 10 pont

ez főleg a fején látszik az akitának (itt hozzá teszem csak az eredeti japán akitának, az amerikainak nem sóval az még lehet)sokkal kisebb három szög alakú a füle, és az orra se ilyen hosszú

ezen a képen jól látszik mire gondolok: [link]

de lehet hogy tévedek, szóval ha nagyon érdekel keress fel egy tenyésztőt ő tuti megtudja mondani :)

2014. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
am mellesleg tényleg gyünyörű kiskutya :)
2014. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én akitákkal foglalkozom és ő fajtatiszta japán akita. Nem kiállítási kategória, tehát látszik hogy nagyobb a füle és hosszabb az orra mint a standart szerint,de ettől még akita és még rengeteget alakulhat 2 éves koráig.
2014. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, a hozzá értők már leírták, így már nem is számít, de én is azt mondtam volna, hogy tiszta akitának néz ki...
2014. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
akkor én nem szoltam, nekem csak ezek tüntek fel :) de ha fajtatiszta akkor jó :)
2014. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
2014. júl. 5. 02:59
 19/20 anonim ***** válasza:

Én a 6-os voltam, de ha 15 igazat ír, annak nagyon örülök.


És csak mint laikus, nekem jobban tetszik így, mint rövidebb orral. Olyan igazi, szép kutyus. A márkák soha nem érdekeltek annyira.


Gratula hozzá!!!

2014. júl. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez egy Akita
2014. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!